пряма лінія

 На «Прямій лінії» міського голови

 

         4 серпня поточного року відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка В.А.

         В цей день надійшло п’ять дзвінків:

1 – від гр. Андрєєвої Лариси Євгенівни, щодо відсипки ям дрібним щебнем по вул. Матросова та стосовно вуличного освітлення. Заявниці роз’яснено  що роботи будуть проведені, наразі йдуть перемови з придбання щебню, щодо вуличного освітлення, присутній на «Прямій лінії» Ревака О.Ф. пояснив, що на вулиці потрібно поставити новий трансформатор, питання взято на контроль (вересень-жовтень) .

2 – від гр. Резнікової Раїси Семенівни, яка звернулася з питання стосовно телефонного зв’язку з представником УПСЗН та ПП «Донжилсервіс». Присутній на «Прямій лінії» Злобіній Л.І. доручено з’ясувати питання чому у ПП «Донжилсервіс» не має стаціонарного телефону, що для представника УПСЗН вирішується питання стосовно надання кімнати у приміщенні поліції з телефоном.

3 – від гр. Корочанської Лариси Михайлівни, два питання: по пішохідній алеї їздять машини до ринку, раніш там стояв знак заборони та стосовно лавочки біля їх під’їзду, яку вкрали. З першого питання доручено заступнику міського голови Копиці М.Г., поставити блок щоб машинам не було проїзду, а з другого – заявниці рекомендовано знайти людину, яка б зробила лавочку, а матеріали на неї надасть міська рада.

4 – від гр. Плиговки Анастасії Геннадіївни, щодо аварійного стовпа на території ДНЗ «Світлячок». Доручено заступнику міського голови Греку В.В. викликати директора ДНЗ та з’ясувати це питання.

5 – від гр. Разжималіна Володимира Сергійовича, питання стосовно аварійних тополь на Чорногорівському кладовищі(2 шт). Надано доручення заступнику міського голови Копиці М.Г.  з’ясувати як і коли можна спиляти дерева.


 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...