Благодійна Україна 2016

Оголошено конкурс «Благодійна Україна 2016»

Сіверська міська рада інформує про те, що наприкінці 2016 року стартував новий етап Національного конкурсу «Благодійна Україна 2016» - єдиного діючого всеукраїнського конкурсу, мета якого - розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми, до заявки доцільно додати за скановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі  благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті конкурсу www.blagoukraine.org.  або в Оргкомітеті конкурсу. Ольга Кваша, тел.(067) 662 47 06; е-mail: konkurs.blago @gmail.com

Водночас повідомляємо що термін подання заявок подовжено  Рішенням оргкомітету від 08.02.2017 року до 28 лютого 2017 року.


 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...