Протокол поіменного голосування

 ПРОТОКОЛ

поіменного голосування другого пленарного засідання І-ої сесії

Сіверської міської ради 7-го скликання

від  07.07.2017

 

Зареєструвалось: __24_  депутатів та міський голова

 

Прізвище депутата

Присутність

1

Масюженко Василь Анатолійович

Присутній

2

Бабенко Людмила Петрівна

Присутній

3

Баканов Сергій Михайлович

Присутній

4

Бондаревський Руслан Павлович

Присутній

5

Галичина Раїса Дмитрівна

Присутній

6

Гатченко Світлана Вікторівна

Присутній

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

Присутній

9

Данніков Сергій Володимирович

Присутній

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

Присутній

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутня

12

Копиця Михайло Григорович

Присутній

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

Присутній

14

Кутовий Сергій Вікторович

Присутній

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

Присутній

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

Присутній

17

Олійник Володимир Вікторович

Присутній

18

Олійник Юлія Анатоліївна

Присутній

19

Радченко Сергій Володимирович

Присутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

Присутній

22

Титов Василь Васильович

Присутній

23

Тищенко Олег Григорович

Присутній

24

Тужикова Ольга Володимирівна

Присутній

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Присутній

26

Шаповалова Олена Сергіївна

Присутній

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

присутній

 

Результати поіменного голосування з питання: 1. Про затвердження  Регламенту роботи Сіверської міської ради 7-го скликання

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

За

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутній

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

За

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

За

22

Титов Василь Васильович

За

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

За

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

за

ЗА - 24

ПРОТИ - 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 2. Про затвердження  Положення про постійні комісії міської ради 7-го скликання

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

За

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутній

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

За

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

За

22

Титов Василь Васильович

За

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

За

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА - 24

ПРОТИ - 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 3. Про  утворення постійних комісій міської ради

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

За

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутній

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

За

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

За

22

Титов Василь Васильович

За

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

За

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 24

ПРОТИ - 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 4. Про  затвердження складу постійних комісій міської ради 7-го скликання

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

За

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутній

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

За

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

За

22

Титов Василь Васильович

За

23

Тищенко Олег Григорович

Проти

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

За

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 23

ПРОТИ – 1

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 5. Про  затвердження голів постійних комісій міської ради (в цілому)

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Проти

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

Проти

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутня

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

Проти

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

Проти

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

Проти

17

Олійник Володимир Вікторович

Проти

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Проти

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

Утримався

22

Титов Василь Васильович

Проти

23

Тищенко Олег Григорович

Проти

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Проти

26

Шаповалова Олена Сергіївна

Проти

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 12

ПРОТИ - 11

УТРИМАВСЯ - 1

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО / НЕ ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 5. Про  затвердження голів постійних комісій міської ради (в цілому)

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Проти

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

Проти

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутня

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

Проти

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

Проти

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

Проти

17

Олійник Володимир Вікторович

Проти

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Проти

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

Утримався

22

Титов Василь Васильович

Проти

23

Тищенко Олег Григорович

Проти

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Проти

26

Шаповалова Олена Сергіївна

Проти

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 12

ПРОТИ - 11

УТРИМАВСЯ - 1

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО / НЕ ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 5. Про  затвердження голів постійних комісій міської ради (в цілому)

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Проти

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

Проти

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутня

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

Проти

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

Проти

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

Проти

17

Олійник Володимир Вікторович

Проти

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Проти

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

Утримався

22

Титов Василь Васильович

Проти

23

Тищенко Олег Григорович

Проти

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Проти

26

Шаповалова Олена Сергіївна

Проти

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 12

ПРОТИ - 11

УТРИМАВСЯ - 1

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 5.1. Про  затвердження голів постійних комісій міської ради (персонально Баканов С.М.)

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

За

3

Баканов Сергій Михайлович

Утримався

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

Проти

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутня

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

за

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

Проти

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Проти

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

за

22

Титов Василь Васильович

Проти

23

Тищенко Олег Григорович

Проти

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Проти

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 17

ПРОТИ - 6

УТРИМАВСЯ - 1

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 5.2. Про  затвердження голів постійних комісій міської ради (персонально Тужикова О.В.)

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

За

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

Проти

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутня

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

Утримався

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

Проти

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

За

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

За

22

Титов Василь Васильович

Проти

23

Тищенко Олег Григорович

Утримався

24

Тужикова Ольга Володимирівна

Утримався

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Проти

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 17

ПРОТИ - 4

УТРИМАВСЯ - 3

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 5.3. Про  затвердження голів постійних комісій міської ради (персонально Бабенко Л.П.)

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Утримався

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

за

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутня

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

За

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

За

22

Титов Василь Васильович

За

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

За

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 23

ПРОТИ - 0

УТРИМАВСЯ - 1

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 5.4. Про  затвердження голів постійних комісій міської ради (персонально Дерикорчма О.С.)

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

Утримався

2

Бабенко Людмила Петрівна

Проти

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

Проти

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

Утримався

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутня

12

Копиця Михайло Григорович

Утримався

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

за

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

за

17

Олійник Володимир Вікторович

за

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

За

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

За

22

Титов Василь Васильович

Проти

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Проти

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 17

ПРОТИ - 4

УТРИМАВСЯ - 3

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 6. Про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Копиця М.Г.)

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

За

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутній

12

Копиця Михайло Григорович

Утримався

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

За

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

За

22

Титов Василь Васильович

За

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

За

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

за

ЗА - 23

ПРОТИ - 0

УТРИМАВСЯ - 1

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 7. Про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Грек В.В.)

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

За

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутній

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

За

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

За

22

Титов Василь Васильович

За

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

За

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА - 24

ПРОТИ - 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 8. Про затвердження на посаду керуючого справами

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

За

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

Проти

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутній

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

За

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

За

22

Титов Василь Васильович

За

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

Проти

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

За

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

Утримався

ЗА - 21

ПРОТИ - 2

УТРИМАВСЯ - 1

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 9. Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Сіверської міської ради

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

За

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

Проти

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутній

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

За

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

За

22

Титов Василь Васильович

За

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

Проти

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

За

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

Утримався

ЗА - 21

ПРОТИ - 2

УТРИМАВСЯ - 1

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 10. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Сіверської міської ради

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

За

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутній

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

За

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

За

22

Титов Василь Васильович

За

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

За

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

Утримався

ЗА - 23

ПРОТИ - 0

УТРИМАВСЯ - 1

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 11. Про визначення уповноваженої особи на здійснення нотаріальних дій на території Сіверської міської  ради

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

За

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

Утримався

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

Відсутній

12

Копиця Михайло Григорович

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

За

20

Соловйов Сергій Леонідович

Відсутній

21

Стиранець Володимир Іванович

За

22

Титов Василь Васильович

За

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

Утримався

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

За

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА - 22

ПРОТИ - 0

УТРИМАВСЯ - 2

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

Члени рахункової комісії                                                        С.М.Баканов

 

                                                                                                  Т.А. Муравська

 

                                                                                                   О.С. Дерикорчма                       


 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...