Оплатите пожалуйста услуги

LookMy.Info

Протокол поіменного голосування

 ПРОТОКОЛ

поіменного голосування 2 позачергової сесії

Сіверської міської ради 7-го скликання

від  14.07.2017

 

Зареєструвалось: _20__  депутатів та міський голова

 

Прізвище депутата

Присутність

1

Масюженко Василь Анатолійович

Присутній

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

Присутній

4

Бондаревський Руслан Павлович

Присутній

5

Галичина Раїса Дмитрівна

Присутній

6

Гатченко Світлана Вікторівна

Присутній

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

Присутній

9

Данніков Сергій Володимирович

Присутній

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

Присутня

11

Заіченко Любов Вікторівна

Присутня

12

Коцарь Вячеслав Євгенович

Присутній

13

Кутовий Сергій Вікторович

Присутній

14

Міндзяк Світлана Анатоліївна

Присутня

15

Муравська Тетяна Анатоліївна

Присутня

16

Олійник Володимир Вікторович

Присутній

17

Олійник Юлія Анатоліївна

Присутня

18

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

19

Соловйов Сергій Леонідович

Присутній

20

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

21

Титов Василь Васильович

Відсутній

22

Тищенко Олег Григорович

Присутній

23

Тужикова Ольга Володимирівна

Присутня

24

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

25

Шаповалова Олена Сергіївна

Присутня

26

Шаповалов Станіслав Михайлович

присутній

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 31.05.2017 №7/1-6 «Про реорганізацію Дронівської сільської ради»

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

12

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

13

Кутовий Сергій Вікторович

За

14

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

15

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

16

Олійник Володимир Вікторович

За

17

Олійник Юлія Анатоліївна

За

18

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

19

Соловйов Сергій Леонідович

За

20

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

21

Титов Василь Васильович

Відсутній

22

Тищенко Олег Григорович

За

23

Тужикова Ольга Володимирівна

За

24

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

25

Шаповалова Олена Сергіївна

За

26

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА - 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 31.05.2017 №7/1-7 «Про реорганізацію Різниківської сільської ради»

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 3. Про внесення змін до рішення міської ради від 31.05.2017 №7/1-8 «Про реорганізацію Серебрянської сільської ради»

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ – 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 4. Про внесення змін до рішення міської ради від 31.05.2017 №7/1-5 «Про затвердження тимчасового Положення про старосту Сіверської об’єднаної територіальної громади»

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ – 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 5. Про виготовлення старостам відповідних населених пунктів додаткових гербових номерних печаток Сіверської міської ради

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА –  20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 6. Про виготовлення номерних печаток та штампів для довідок старостам відповідних населених пунктів Сіверської міської ради

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 7. Про визначення уповноваженої особи на здійснення нотаріальних дій на території сіл Дронівка, Платонівка

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 8. Про визначення уповноваженої особи на здійснення нотаріальних дій на території сіл Різниківка, Свято-Покровське

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 9. Про визначення уповноваженої особи на здійснення нотаріальних дій на території сіл Серебрянка, Григорівка

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 10. Про внесення змін до рішення  міської ради від 31.05.2017 № 7/1-4 «Про затвердження структури виконавчих органів та загальної чисельності апарата

 Сіверської міської ради об’єднаної територіальної громади»

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

Утримався

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 19

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 1

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 11. Про внесення змін до рішення міської ради від 13.04.2017 №7/22-240 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування 8 Державному пожежно-рятувальному загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області»

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 12. Про затвердження детального плану території для реконструкції 89-ої професійної пожежної частини 8-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО /

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 13. Про надання згоди на складання технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Годлі Т.І.

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 14. Про припинення договору оренди земельної ділянки з гр.. Пластуном Є.Ю.

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 15. Про внесення змін до рішення міської  ради від 13.04.2017 №7/22-242 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі її у власність гр.. Олійник Н.Е. та Олійнику Р.С.»

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Овсяніку В.І.

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ – 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 17. Про надання дозволу на складання технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Котинській В.В.

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 18. Про затвердження розпоряджень міського голови за ІІ-й квартал 2017 року

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 19. Про Встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Сіверської міської ради на 2018 рік

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ – 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 20. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 №7/7-194 «Про міський бюджет на 2017 рік»

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ – 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 21. Про фінансову підтримку Сіверському МСКП

 

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 22. Про затвердження розпоряджень міського голови

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

За

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

За

4

Бондаревський Руслан Павлович

За

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

За

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

За

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

За

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 20

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 0

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 23. Про преміювання

Прізвище депутата

Результат голосування

1

Масюженко Василь Анатолійович

Не голосував

2

Бабенко Людмила Петрівна

Відсутня

3

Баканов Сергій Михайлович

Утримався

4

Бондаревський Руслан Павлович

Не голосував

5

Галичина Раїса Дмитрівна

За

6

Гатченко Світлана Вікторівна

За

7

Гумен Олександр Іванович

Відсутній

8

Гура Олександр Миколайович

Утримався

9

Данніков Сергій Володимирович

За

10

Дерикорчма Олена Сергіївна

За

11

Заіченко Любов Вікторівна

За

13

Коцарь Вячеслав Євгенович

За

14

Кутовий Сергій Вікторович

За

15

Міндзяк Світлана Анатоліївна

Утрималась

16

Муравська Тетяна Анатоліївна

За

17

Олійник Володимир Вікторович

За

18

Олійник Юлія Анатоліївна

За

19

Радченко Сергій Володимирович

Відсутній

20

Соловйов Сергій Леонідович

За

21

Стиранець Володимир Іванович

Відсутній

22

Титов Василь Васильович

Відсутній

23

Тищенко Олег Григорович

Утримався

24

Тужикова Ольга Володимирівна

За

25

Фесенко Олександра Дмитрівна

Відсутня

26

Шаповалова Олена Сергіївна

За

27

Шаповалов Станіслав Михайлович

За

ЗА – 14

ПРОТИ – 0

УТРИМАВСЯ - 4

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

 

 

Члени рахункової комісії                                      Баканов С.М.

                                                                                  Дерикорчма О.С.

                                                                                  Тужикова О.В.                 

 

 

 

 

 

 


 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...