КОРУПЦІЯ

   

 
Аналітична
інформація про виконання вимог Закону України
«Про запобігання корупції»  Сіверською міською радою 
та її виконавчим комітетом за II півріччя  2016 року.
 
           Згідно Закону України «Про запобігання корупції» у всіх сферах своєї діяльності Сіверська міська рада та її виконавчий комітет діє за принципами законності, відкритості та прозорості. Вжито заходи щодо виконання Конституції України, Законів України та інших законодавчих актів:
           1. За ініціативою фізичних, юридичних осіб та об'єднань громадян антикорупційна експертиза проектів нормативно - правових документів міської ради та її виконавчого комітету не проводилась (ст. 21 розділу III)
           Виконуються вимоги  щодо прозорості інформації про роботу міської ради та її виконавчого комітету (ст.21 розділу III):
           - посадові особи приймають участь в навчанні місцевих рад, де розглядається питання «Про стан виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції»;
           - щомісяця першої п’ятниці проводиться «Пряма лінія» міського голови  з мешканцями міста;
           - згідно затвердженого графіку велись особисті прийоми громадян  міським головою, секретарем ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету та начальниками відділів виконкому;
           - проводяться сесії міської ради, засідання виконкому згідно затверджених планів робіт, у разі необхідності, з запрошенням депутатів, керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців міста.
          Всі вищевказані заходи постійно висвітлюються на сайті Сіверської міської ради та її виконавчого комітету.
          На першому поверху адмінбудинку виконкому міської ради розташовано стенди для мешканців міста, де розміщено інформацію про графіки прийому громадян керівниками Артемівської районної ради та державної адміністрації, Сіверської міської ради та її виконавчого комітету.
          2.Станом на  01.01.2017не було зафіксовано порушень обмежень згідно статей 22,23,24,25,26,27 розділуIV Закону України «Про запобігання корупції».
          Посадові особи міської ради та її виконкому дотримуються обмежень,
установлених цим Законом (статті 22,23,24,25,26,27 розділуIV), спрямованих на запобігання корупції.       
          3. Проведена робота з посадовими особами міської ради та її виконавчого комітету щодо недопущення будь – якої можливості виникнення конфлікту інтересів (статті 28, 29 розділу V).
           На виконання Закону України «Про запобігання корупції» керуючим справами виконкому, Поливодою Л.В., уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції, було розглянуто Подання Артемівської місцевої прокуратури (в порядку частини 3 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції») від 12.09.2016 № 80-4887- вих. стосовно Стеценка К.А., заступника директора Сіверського МСКП, який порушив вимоги, встановлені пунктами  2, 3 частини 1 статті 28 ЗУ «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Стеценка К.А. визнано винним та притягнуто до відповідальності постановою Артемівського міськрайонного суду від 14.04.2016.
          Сіверською міською радою з цього приводу, після отримання Подання, проведено відповідну роботу, вжито заходи щодо недопущення порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» та надіслано відповідь.
          4.Посадових осіб,  які порушили вимоги статті 37, 38  розділуVI (Правила етичної поведінки) вищевказаного Закону не виявлено.
          5. Усі посадові особи, які подавали документи на заміщення вакантних посад у виконкомі міської ради, задекларували доходи, зобов’язання фінансового характеру та майновий стан щодо себе та членів своєї сім’ї.
         Особи, уповноважені на виконання функцій держави, подали декларацію своєчасно (ст. 49 розділуVII) Ці декларації зберігаються в особових справах посадових осіб.
          УIIпівріччі  2016 року виявлено факт недостовірних відомостей, наданих у декларації. (ст.45,46  розділу VII).
          До Сіверської міської ради 25.08.2016 року від Артемівської ОДПІ надійшло Повідомлення про встановлення недостовірних за результатами здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації  про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Баканова Сергія Михайловича та Галичиної Раїси Дмитрівни, депутатів Сіверської міської ради 7 – го скликання.
          На засіданні постійної комісії з питань соціально-правової політики та депутатської діяльності Сіверської міської ради 20.09.2016 року було розглянуто вищезазначені Повідомлення та прийняті до відома, розроблено та затверджено Зразок заяви про наявність конфлікту інтересів під час розгляду, підготовці та прийнятті рішень Сіверської міської ради і Пам’ятку про порядок врегулювання конфлікту інтересів, яку підписано міським головою, секретарем ради та кожним депутатом міської ради.
           На засіданні виконкому 20.12.2016  затверджено Комплексний план заходів щодо запобігання проявів корупції серед посадових осіб Сіверської міської ради та їївиконавчого комітету на 2017 рік.
 
      
 
 


 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...