КОРУПЦІЯ

  

Аналітична
інформація про виконання вимог Закону України
«Про запобігання корупції»  Сіверською міською радою 
та її виконавчим комітетом за півріччя  2016 року.
 
         Згідно Закону України «Про запобігання корупції» у всіх сферах своєї діяльності Сіверська міська рада та її виконавчий комітет діє за принципами законності, відкритості та прозорості. Вжито заходи щодо виконання Конституції України, Законів України та інших законодавчих актів:
         1. За ініціативою фізичних, юридичних осіб та об'єднань громадян антикорупційна експертиза проектів нормативно - правових документів міської ради та її виконавчого комітету не проводилась (ст. 21 розділуIII)
          Виконуються вимоги  щодо прозорості інформації про роботу міської ради та її виконавчого комітету (ст.21 розділу III):
         - посадові особи приймають участь в навчанні місцевих рад, де розглядається питання «Про стан виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції»;
          - щомісяця першої п’ятниці проводиться «Пряма лінія» міського голови  з мешканцями міста;
          - згідно затвердженого графіку велись особисті прийоми громадян  міським головою, секретарем ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету та начальниками відділів виконкому;
         - проводяться сесії міської ради, засідання виконкому згідно затверджених планів робіт, у разі необхідності, з запрошенням депутатів, керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців міста.
         Всі вищевказані заходи постійно висвітлюються на сайті Сіверської міської ради та її виконавчого комітету.
         На першому поверху адмінбудинку виконкому міської ради розташовано стенди для мешканців міста, де розміщено інформацію про графіки прийому громадян керівниками Артемівської районної ради та державної адміністрації, Сіверської міської ради та її виконавчого комітету.
         2.Станом на  14.12.2015 не було зафіксовано порушень обмежень згідно статей 22,23,24,25,26,27 розділуIV Закону України «Про запобігання корупції».
         Посадові особи міської ради та її виконкому дотримуються обмежень,
установлених цим Законом (статті 22,23,24,25,26,27 розділуIV), спрямованих на запобігання корупції.       
         3. Проведено робота з посадовими особами міської ради та її виконавчого комітету щодо недопущення будь – якої можливості виникнення конфлікту інтересів. (статті 28,29 розділуV)
         4.Посадових осіб,  які порушили вимоги статті 37, 38  розділуVI (Правила етичної поведінки) вищевказаного Закону не виявлено.
         5. Усі посадові особи, які подавали документи на заміщення вакантних посад у виконкомі міської ради, задекларували доходи, зобов’язання фінансового характеру та майновий стан щодо себе та членів своєї сім’ї. Фактів подачі недостовірних відомостей за Iпівріччя  2015 року не встановлено (ст.45,46  розділуVII).
         Особи, уповноважені на виконання функцій держави, подали декларацію своєчасно (ст. 49 розділуVII) Ці декларації зберігаються в особових справах посадових осіб.
          На виконання Закону України «Про запобігання корупції» керуючим справами виконкому - уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, було проведено наступну роботу:
          - протягом першого кварталу 2016 року надано консультації щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік суб’єктами декларування Сіверської міської ради та її виконавчого комітету;
          - проведені навчання під підпис:  
          з депутатами Сіверської міської ради 19.02.2016  7- го скликання щодо ознайомлення з Законом України «Про запобігання  корупції»від 14.10.2014 № 1700 – VII (вступив в дію 26.04.2015) Розділ IVcт. 22 Обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища, ст. 23 Обмеження щодо одержання подарунків, ст. 24 Запобігання одержанню неправомірної вигоди або подарунка та поводження з ними, Розділ VЗапобігання  та  врегулювання конфлікту інтересів, Розділ VII  Фінансовий контроль ст. 45 Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
          з посадовими особами Сіверської міської ради та її виконавчого комітету щодо ознайомлення з Законом України «Про запобігання  корупції»від 14.10.2014
№ 1700 – VII (вступив в дію 26.04.2015) Розділ IVЗапобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням, Розділ V  Запобігання  та  врегулювання конфлікту інтересів, Розділ VII  Фінансовий  контроль ст. 45 Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
 
          - підготовлено доповідні записки 18.04.2016 та 05.05.2016 (перебування за межами України  Прус В.В., депутат Сіверської міської ради, не працює і є пенсіонером за віком, подав Декларацію 22.04.2016) щодо завершення перевірки своєчасності надання декларацій згідно вимог чинного законодавства;
          - на виконання пункту 9 статті 12 вищевказаного закону начальником загального відділу виконкому міської ради Андрющенко Т.В. 29.03.2016 № 15-04/389 та 07.04.2016  № 15-04/451 направлено листи та копії декларацій  суб’єктів декларування Сіверської міської ради та її виконавчого комітету до Артемівської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області (Данилюк) щодо здійснення перевірки достовірності, зазначених у деклараціях відомостей;
 
           - на засіданні виконкому, яке відбулося 21.01.2016 розглянуто   проект та затверджено рішення «Про виконання рішення виконкому від 15.12.2014 № 128 «Про затвердження Комплексного плану заходів щодо запобігання проявів корупції серед посадових осіб Сіверської міської ради та їївиконавчого комітету на 2015 рік». З цього питання керуючим справами виконкому Поливодою Л.В. було 13.01.2016 підготовлено службову записку.
 
 
 


 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...