04.05.2016

        4 травня поточного року відбулася «Пряма лінія»  міського голови Черняєва А.О.

         В цей день надійшло три дзвінка:

         1 – від гр. Боєвої Неоніли Юхмівни, яка звернулася з питання щодо вивозу сміття. Присутній на «Прямій лінії» директор Сіверського МСКП Пшенка О.В. відповів, що сміття буде вивезено 04.05.2016, ця проблема виникла у зв’язку з несправністю сміттєвоза, котру вже ліквідовано.

           2 – від гр. Липницької Людмили Миколаївни, яка звернулася з проханням здійснити ремонт даху в їхньому будинку по вул. Молодіжній, 6. Людмилі Миколаївні було надано роз’яснення що їхній будинок включено в план робіт з капітального ремонту покрівлі на цей рік. Акт з обстеження покрівлі передано до благодійного фонду «АДРА», котра займається ремонтом будинків. У разі затвердження плану робіт ремонт буде виконано до кінця поточного року.

          3 – від гр. Захарова Олександра Григоровича, який поскаржився, що після хлорування води 14.04.2016 в трубах відчувається запах хлорки.  Олександру Григоровичу роз’яснили, що в зв’язку з підвищенням тарифів на воду, споживання її зменшилося і труби не встигають промитися достатньою кількістю води.


 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...