протокол

 ПРОТОКОЛ

поіменного голосування 8-ої сесії Сіверської міської ради 7-го скликання

від 31.05.2016

 

Зареєструвалось: 24 депутата та міський голова

 

Округ

Прізвище депутата

Присутність

1

23

Баканов С.М.

присутній

2

26

Борисова С.В.

присутня

3

20

Волошина Т.В.

присутня

4

18

Галичина Р.Д.

присутня

5

6

Гатченко С.В.

присутня

6

4

Замула І.С.

присутня

7

24

Капінус Н.В.

присутня

8

10

Колеснікова С.М.

присутня

9

14

Коломійцева С.А.

присутня

10

7

Кравченко В.Д.

присутній

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

присутній

13

15

Кутовий В.Г.

присутній

14

11

Малина Л.В.

присутня

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

присутня

17

1

Пипенко О.О.

присутній

18

5

Пшенка О.В.

присутній

19

3

Радченко С.В.

присутній

20

12

Руденко О.А.

присутня

21

17

Самкова Н.В.

присутня

22

22

Сірокурова Л.В.

присутня

23

19

Соловйов С.Л.

присутній

24

16

Фролов С.В.

присутній

25

міський голова

Черняєв А.О.

присутній

26

9

Чумак Д.О.

присутня

27

13

Шпулин О.В.

присутній

 

Результати поіменного голосування з питання: 1. Про виконання Міської програми попередження дитячої бездоглядності та профілактики правопорушень серед неповнолітніх на 2011 – 2015 роки

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 2. Про затвердження Міської програми попередження дитячої бездоглядності та профілактики правопорушень серед неповнолітніх  на  2016- 2020  роки

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 3. Про подовження терміну дії порядку відрахування до загального фонду міського бюджету частини чистого  прибутку  (доходу)  комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 4. Про затвердження Положення «Про порядок виявлення, обліку, використання відчуження безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території  Сіверської міської ради»

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 5. Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади  м. Сіверська  відумерлої спадщини

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 6. Про внесення змін до рішення міської ради  від 17.01.2012 № 6/12-242 «Про внесення змін до рішення міської ради від 08.02.2011 № 6/4-77 «Про затвердження Положень про відділи виконкому міської ради»

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 7. Про дострокове припинення повноважень депутата Сіверської  міської ради 7-го скликання

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

утримався

ЗА

24

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

1

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 8. Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо проведення інвентаризації земель для дослідних і навчальних    цілей   (обслуговування навчального полігону) за адресою: вул. Фелікса Дзержинського в м. Сіверськ Артемівського району Донецької області на території Сіверської міської ради

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

Результати поіменного голосування з питання: 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Мокляк А.А.

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 10.  Про продовження договору оренди земельної ділянки з ФОП Літвінюком  В.С.

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 11. Про внесення змін до рішення міської   ради від 20.04.2005 № IV/20 – 417 «Про передачу земельних ділянок в оренду»

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 12. Про надання дозволу на складання технічної документації щодо встанов-лення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мозговій О.В.

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 13. Про надання дозволу на складання технічної документації щодо встановлення меж  земельної  ділянки  в  натурі   (на місцевості) гр. Лукашову Д.В.

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 14. Про надання дозволу на складання технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) гр. Галушці І.О.

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

Результати поіменного голосування з питання: 15. Про надання дозволу на складання технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондаренко Н.В.

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

25

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 16. Про надання частини основної щорічної відпустки

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

за

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

утримався

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

24

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

1

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 17. Про преміювання

 

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

утримався

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

утрималась

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

утримався

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

22

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

3

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 18. Про преміювання до ювілею

 

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

23

Баканов С.М.

за

2

26

Борисова С.В.

за

3

20

Волошина Т.В.

за

4

18

Галичина Р.Д.

за

5

6

Гатченко С.В.

утрималась

6

4

Замула І.С.

за

7

24

Капінус Н.В.

за

8

10

Колеснікова С.М.

за

9

14

Коломійцева С.А.

за

10

7

Кравченко В.Д.

за

11

8

Крохалєва Н.В.

відсутня

12

2

Коцарь В.Є.

за

13

15

Кутовий В.Г.

за

14

11

Малина Л.В.

за

15

25

Міндзяк С.А.

відсутня

16

21

Пивоварова А.В.

за

17

1

Пипенко О.О.

за

18

5

Пшенка О.В.

за

19

3

Радченко С.В.

за

20

12

Руденко О.А.

за

21

17

Самкова Н.В.

за

22

22

Сірокурова Л.В.

за

23

19

Соловйов С.Л.

за

24

16

Фролов С.В.

за

25

міський голова

Черняєв А.О.

за

26

9

Чумак Д.О.

за

27

13

Шпулин О.В.

за

ЗА

24

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

1

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО/ НЕПРИЙНЯТО

 

Члени рахункової комісії                                                   Н.В.Капінус

                                                                                          С.В.Борисова

                                                                                           Л.В.Сірокурова


 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...