Проекти рішень

 

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БАХМУТСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

09.06.2016

Сіверськ

                7/9 -

 

 

 
 

 

 

 Про встановлення ставок місцевих 

податків  і  зборів  у  м. Сіверську

 

Відповідно до  Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із внесеними до нього змінами,  Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VI із внесеними до нього змінами, керуючись  статями 26, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Встановити  у м. Сіверську розміри ставок місцевих податків і

зборів по:

 

                1.1. Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки — за

1 кв. метр бази оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних та юридичних осіб у розмірі 1 (одного) відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

База  оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв.метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв.метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв.метрів.

г) за наявності  у власності податку об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи – платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадрадних метрів (для квартири) та /або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку збільшується на 25000 гривень на рік за кожен об’єкт житлової нерухомості ( його частку)».

Базовий податковий (звітний період) дорівнює календарному року.

 

         1.2. Транспортному податку - з розрахунку на календарний рік у

розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

           Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше  п’яти років (включно) та середньо ринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

 

1.3. Земельного податку - за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, у відсотках від їх  нормативної грошової оцінки з урахуванням коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель  станом на 01 січня поточного року:

 

1.3.1. За земельні ділянки ( в межах населеного пункту) під житловим фондом (у т.ч. для обслуговування житлових будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків), автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражними кооперативами, гаражно- будівельними, дачно- будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, а також за земельні ділянки, надані для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, які зайняті виробничими, культурно- побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами  у розмірі 0,03 відсотка.

 

1.3.2. За земельні ділянки (в межах населених пунктів), що відносяться до земель залізничного транспорту ( крім земельних ділянок, на яких знаходяться окремо розташовані культурно - побутові будівлі та інші споруди)  у розмірі 0,25 відсотка.

 

1.3.3.За земельні ділянки (в межах населених пунктів), надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин, а також за водойми, надані для виробництва рибної продукції  у розмірі 0,25 відсотка.

 

1.3.4. За один гектар земель сільськогосподарського призначення( в межах населених пунктів):

а) для ріллі, сіножатей та пасовищ у розмірі 0,1 відсотка;

б) для багаторічних насаджень  у розмірі 0,03 відсотка;

в) для несільськогосподарських угідь у розмірі 0,5 відсотка.

 

1.3.5. За земельні ділянки (в межах населеного пункту), що знаходяться у власності, які надані для промисловості, виробництва, будівництва  у розмірі 1,0 відсотка.

 

1.3.6. За земельні ділянки  комунальної власності (в межах населеного пункту), які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання державної та комунальної форми власності  у розмірі 1,0 відсотка.

 

          1.3.7. За земельні ділянки (в межах населеного пункту), що перебувають у власності для комерційного використання (залежно від виду економічної діяльності платника податку з урахуванням цільового призначення земельної ділянки:

 

         а) під майстерні з надання послуг (пошив, ремонт одягу та взуття, галантерейні вироби, ремонт побутової техніки, пральні, перукарні, салони краси, фотосалони, тощо)  у розмірі 1,0 відсотка;

 

         б) для торгівлі продовольчими товарами  у розмірі 1,0 відсотка;

 

         в) для торгівлі непродовольчими товарами  у розмірі 1,0 відсотка;

 

         г) під торговельні, торгово-розважальні та розважальні комплекси  у розмірі 1,0 відсотка;

 

                д) під адміністративні будівлі та приміщення   у розмірі 1,0 відсотка;

 

          е) під склади, СТО, приватні ремонтні майстерні, мийки машин, автостоянки у розмірі 1,0 відсотка;

 

          є) під їдальні та дитячі кафе  у розмірі 1,0 відсоток;

         

         ж) під кафе, бари, ресторани, літні майданчики у розмірі 1,0 відсотка;

 

         з) під міні-хлібопекарні, хлібопекарні у розмірі 1,0 відсоток;

 

         и) для інших земельних ділянок - у  розмірі 1,0 відсотків.

 

           1.3.8. Для власників нежитлових приміщень (їх частин) у багатоквартирних житлових будинках за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно застосовується ставка земельного податку у розмірі 2,0 відсотків.

 

          1.3.9. За земельні ділянки комунальної власності  ( в межах населеного пункту), на яких розташовані об’єкти нерухомості, що знаходяться у власності суб’єктів господарювання ( фізичних та юридичних осіб), але які не мають правовстановлюючих документів на земельні ділянки або знаходяться у стадії оформлення у розмірі 2,0 відсотків.

 

1.3.10. За земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім земельних ділянок, зазначених в підпункті 1.3.1 пункту 1.3 та земельних ділянок державної та комунальної форми власності) у  розмірі 2,0 відсотків.

 

           1.3.11. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою 3,0 відсотків та не може перевищувати 12,0 відсотків нормативної грошової оцінки.

 

            1.3.12. Плата за договором про встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку комунальної власності територіальної громади м. Сіверська за своєю суттю тотожна орендної платі за земельну ділянку.

        

         1.4.   Єдиному податку:

         1.4.1. Фіксовану ставку єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, зареєстрованих у м. Сіверську, за один календарний місяць залежно від виду діяльності, у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати станом на 01 січня звітного (податкового) року та у відсотках до доходу: 
          
          1.4.1.1. Для першої групи платників єдиного податку – 10% розміру мінімальної заробітної плати;
          
          1.4.1.2. Для другої групи платників єдиного податку – 18% розміру мінімальної заробітної плати.
                                                 

1.5.         Збору за місця для паркування транспортних засобів  - за кожний

день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі  0,03  відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

 

1.6. Туристичного збору - в розмірі 1,0 відсотка вартості усього періоду проживання (ночівлі) у закладах готельного типу за вирахуванням податку на додану вартість.

2. Відстеження результативності цього рішення здійснюється відділом економіки та торгівлі виконкому міської ради в терміни:

2.1.Базове відстеження результативності здійснюватиметься до дати набрання чинності цього регуляторного акта.

2.2.Повторне – через рік з дня набрання ним чинності.

2.3.Періодичне – раз на кожні три роки.

2.4.Результати відстежень в 5 – денний термін після їх здійснення,розміщуються на сайті Сіверської міської ради

3. Встановити, що дане рішення набирає чинності з 01 січня 2017 року.

4. Вважати таким, що втрачають чинність  з 01.01.2017 року рішення Сіверської міської ради:

- від 07.07.2015  №6/51-729 «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів у м. Сіверську»,

- від 21.01.2016 № 7/5- 59 «Про внесення змін до рішення міської ради від 07.07.2015 № 6/51 – 729 «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів у м. Сіверську»,

- від 19.02.2016 №7/6-68 «Про  внесення  змін  до рішення  міської    ради    від    07. 07. 2015   6/51 - 729 «Про  встановлення  ставок місцевих  податків і зборів у  м. Сіверську».

 

                  5. Доручити відділу економіки та торгівлі виконкому міської ради  (Капінус) здійснити оприлюднення  цього рішення  шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Сіверської міської ради.

 

             6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічної та інвестиційної політики, бюджету, фінансів (Капінус). 

 

 

 

 

Міський   голова                                                                        А.О.Черняєв

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БАХМУТСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

09.06.2016

Сіверськ

                7/9 -

 

 

 
 

 

 

Про  затвердження  Програми

приватизації  об’єктів  міської

комунальної власності на 2016 рік        

 

 

           Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань виконавчих органів ради  Гатченка В.А. про затвердження Програми приватизації об’єктів комунальної власності на 2016 рік, керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

           1. Затвердити Програму приватизації об’єктів міської комунальної власності на 2016 рік  (додаток 1).

 

           2. Прийняти умови та порядок приватизації об’єктів міської комунальної власності в 2016 році (додаток 2).

 

           3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії:з питань економічної та інвестиційної політики, бюджету, фінансів (Капінус)  та з питань житлово-комунального господарства, землекористування та екології (Шпулін).

 

 

                               

 

 

 

 

Міський голова                                                                         А.О. Черняєв

 

 

 

 

 

                                                                                          Додаток 1

         до рішення міської  ради

         09.06.20167/9 -

 

 

Програма приватизації комунального

майна на 2016 рік

 

1.     Загальні положення

1.1. Міська програма приватизації комунального майна на 2016-2017 роки (надалі - Програма) розроблена відповідно до Конституції України , Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного майна», «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» та інших актів, що регулюють питання власності.

1.2. Програма приватизації визначає основні цілі та порядок її проведення, завдання, способи приватизації комунального майна та відповідні організаційні заходи щодо виконання цієї Програми.

1.3. Основною метою Програми є:

- реалізація права територіальної громади міста володіти, доцільно, ефективно користуватися та розпоряджатися за своїм розсудом і в своїх інтересах майном, що належить їй, як безпосередньо, так і через виконавчі органи міської ради;

- залучення до приватизації покупців, які мають довгострокові інтереси у розвитку підприємництва на території міста;

- відкритість та прозорість всіх процедур приватизації для громади міста та покупців;

- забезпечення надходження коштів до міського бюджету.

1.4. Основними завданнями приватизації є:

- залучення коштів до міського бюджету;

- приватизація об’єктів виключно за кошти з урахуванням їх індивідуальних особливостей;

- приватизація об’єктів, подальше перебування в комунальній власності яких є економічно недоцільним;

- забезпечення інформаційної відкритості процесу приватизації.

1.5. Суб’єктами приватизації об’єктів комунальної власності є:

- продавці;

- покупці (їх представники).

Продавцем об’єктів приватизації є Сіверська міська. Покупцями об’єктів приватизації можуть бути юридичні та фізичні особи, які визнаються покупцями відповідно до Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)».

1.6. Об’єкт приватизації – згідно переліку (додаток до Програми).

 

 

2.     Підготовка комунального майна до приватизації

2.1. Ініціатива щодо приватизації об’єктів комунальної власності може виходити від :

- відділ комунального господарства, землекористування та екології;

- юридичних та фізичних осіб, які можуть бути покупцями відповідно до законодавства, при цьому зазначені особи подають заяву вільної форми на ім’я міського голови;

- депутатів Сіверської міської ради

2.2. Пропозиції щодо визначення способу приватизації (викуп, аукціон, конкурс) надаються відділом комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради та узгоджуються з постійною комісією міської ради.

2.3. Відділ комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради здійснює підготовку об’єктів комунальної власності до продажу відповідно до Порядку, передбаченого Законами України та іншими нормативно-правовими актами Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Фонду державного майна України, інших уповноважених органів та цієї Програми.

2.4. Підготовка об’єктів до продажу розпочинається з моменту звернення покупця до органу приватизації.

 

3.     Визначення ціни продажу об’єктів приватизації

3.1.Визначення ціни продажу об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу, та початкова ціна продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні або за конкурсом, здійснюється шляхом проведення незалежної оцінки майна комунальної власності суб’єктами оціночної діяльності.

 

4.     Порядок застосування способів приватизації

4.1. Приватизація комунального майна здійснюється у способи, визначені Законом України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» з урахуванням особливостей їх застосування та цією Програмою:

- викуп

- продаж за конкурсом

- продаж на аукціоні.

4.2. Викуп застосовується щодо об’єктів малої приватизації:

- не проданих на аукціоні, за конкурсом;

- включених до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу.

4.3. Конкурс, як спосіб приватизації, застосовується для продажу об’єктів малої приватизації, що мають соціальне важливе значення, і полягає у передачі права власності покупцю, який запропонував найкращі умови подальшої експлуатації об’єкта або за рівних умов – найвищу ціну.

4.4. Аукціон, як спосіб приватизації, застосовується у всіх інших випадках і полягає в передачі права власності покупцю, який запропонував у ході торгів найвищу ціну.

 

5.     Земельні відносини у процесі приватизації

5.1 Земельні ділянки, які знаходяться під об’єктами, що приватизуються , можуть бути приватизовані разом з цими об’єктами або надані в оренду. Приватизація земельних ділянок в цьому випадку здійснюється за рішенням міської ради та в той же спосіб, що й приватизація розташованих на них об’єктах згідно чинного законодавства та «Порядку продажу земельних ділянок комунальної власності, на яких розташовані об’єкти, що підлягають приватизації», затвердженому міською радою.

 

6.     Фінансові результати виконання програми приватизації

6.1. Кошти, одержані від продажу комунального майна, інші надходження, безпосередньо пов’язані з процесом приватизації (від покупців – за подання заяви на приватизацію; реєстраційний збір за реєстрацію покупців для участі в аукціоні, конкурсі; суми штрафних санкцій за несвоєчасні розрахунки за придбані об’єкти приватизації; відсотки, нараховані на суму відстрочених платежів тощо), зараховуються до міського бюджету.

 

7.     Інформаційне забезпечення процесу приватизації

7.1. Відділ комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради протягом строку дії Програми реалізує комплекс заходів, спрямованих на забезпечення прозорості приватизації шляхом оприлюднення у друкованих виданнях, на сайті міської ради інформації про оголошення конкурсів (торгів, аукціонів), умови продажу об’єктів приватизації та інших відомостей з метою інформування потенційних інвесторів щодо приватизації.

 

8.     Контроль за виконанням програми

8.1. Контроль за виконання Програми здійснює міська рада, її постійні комісії, зокрема:

- міська рада – шляхом заслуховування на своїх пленарних засіданнях звітів про перебіг виконання Програми;

- постійні комісії міської ради – в межах повноважень згідно з Положенням про постійні комісії.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                  С.В.Гатченко

 

 

 

 

                                                                                          Додаток 2

         до рішення міської  ради

         09.06.20167/9 -

 

 

 

Умови та порядок приватизації

об’єктів міської комунальної власності в 2016 році

 

п/п

Найменування об’єктів

Адреса

Рік приватизації

Спосіб приватизації

 

1

 

Житловий будинок

 

м. Сіверськ

вул. Суворова, 51

 

2016

 

Викуп на конкурсних засадах

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                  С.В.Гатченко

 

 

 

 

 

                                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БАХМУТСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

09.06.2016

Сіверськ

                7/9 -

 

 

 
 

 

 

 Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2015 № 7/4-46 «Про міський бюджет на 2016 рік»

 

Відповідно до  Бюджетного кодексу України, Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік, враховуючи рішення Бахмутської районної ради від 03.06.2016 року  № 7/ 11 – 92 «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 23.12.2015 № 7/ 3 – 31 «Про районний бюджет на 2016 рік», керуючись  статею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Внести зміни до рішення міської ради від 24.12.2015 № 7/4-46 «Про міський бюджет на 2016 рік»:

 

         1.1. Пункт 1 рішення виклати в новій редакції:

«1. Визначити на 2016 рік:

-  доходи міського бюджету у сумі 7 539 264 грн., в тому числі доходи загального фонду бюджету 7 286 714 грн., доходи спеціального фонду бюджету 252 550 грн., згідно з додатком 1 цього рішення;

-  видатки міського бюджету у сумі 7 662 486 грн., в тому числі видатки загального фонду бюджету 7 387 714 грн., видатки спеціального фонду бюджету  274 772 грн., згідно з додатком 2 цього рішення;

- дефіцит  загального фонду міського бюджету у сумі 101 000 грн., спеціального фонду міського бюджету у сумі 222 222 грн. згідно з додатком 4 до цього рішення.»

 

         1.2. В пункті 4 цифри «141500» замінити цифрами «546230».

 

1.3.         Доповнити рішення пунктом 11 наступної редакції:

 

«11. Затвердити на 2016 рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком 5 до цього рішення.»

 

1.4. Пункти 11-12 вважати пунктами 12-13.

 

1.5. Додатки 2, 3 викласти в новій радакції.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічної та інвестиційної політики, бюджету, фінансів (Капінус). 

 

 

 

 

 Міський голова                                                                           А.О. Черняєв

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БАХМУТСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

09.06.2016

Сіверськ

                7/9 -

 

 

 
 

 

 

 Про фінансову підтримку

Сіверському МСКП

 

 

           Заслухавши інформацію начальника фінансового відділу виконкому  міської ради Іващенко Л.Г. про необхідність виділення коштів для фінансової підтримки Сіверського МСКП з метою погашення кредиторської заборгованості по заробітній платі, керуючись  статтями 26, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Виділити кошти із загального фонду міського бюджету, для фінансової підтримки Сіверського МСКП, в розмірі 180 000 (сто вісімдесят тисяч) грн. на погашення кредиторської заборгованості по заробітній платі.

 

2.            Відділу з питань обліку та звітності виконкому міської ради

(Іващенко) здійснити довідки про перерозподіл коштів загального фонду міського бюджету.

 

3.            Директору Сіверського МСКП Пшенка А.В. виділені кошти

спрямувати за цільовим призначенням згідно пункту 1 цього рішення.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічної та інвестиційної політики, бюджету, фінансів (Капінус). 

 

 

 

Міський голова                                                                           А.О. Черняєв

 

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БАХМУТСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

09.06.2016

Сіверськ

                7/9 -

 

 

 
 

 

 

 Про  внесення   змін  до  рішення

міської    ради    від  23. 04. 2013

№ 6/28 – 455 «Про надання дозволу

на розробку проекту відведення

земельної ділянки у власність  Ставінській Т.В.»

 

Заслухавши інформацію провідного спеціаліста відділу комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради Верміяша В.В. щодо необхідності внесення змін до рішення міської ради від 23.09.2013 № 6/28 – 455 «Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність Ставінській Т.В.» для приведення його у відповідність до вимог чинного законодавства, на підставі статті 12  Земельного кодексу України, керуючись статею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада                                                                                              

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Внести до рішення міської ради від  23.04.2013 № 6/28 – 455 «Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність Ставінській Т.В.», такі зміни:

 

            - замість слів «земельної ділянки у власність шляхом викупу площею 0,0800 га» слід читати слова «земельної ділянки в оренду терміном 10 років площею 0,0366 га»;

 

            - пункт 1. доповнити словами «із земель комунальної власності міської ради».

 

           2. Рішення міської ради від 10.09.2015 № 6/52 – 752 «Про внесення змін до рішення міської ради від  23.04.2013 № 6/28 – 455 «Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність Ставінській Т.В.» вважати таким, що втратило чинність.

 

           3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, землекористування та екології (Шпулін).

 

Міський голова                                                                                   А.О.Черняєв

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БАХМУТСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

09.06.2016

Сіверськ

                7/9 -

 

 

 
 

 

 

Про внесення змін до рішення

міської   ради від 23.04.2013

№ 6/28 – 454 «Про надання дозволу

на розробку проекту відведення

земельної ділянки у власність Фесенко О.Д.»

 

Заслухавши інформацію провідного спеціаліста відділу комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради Верміяша В.В. щодо необхідності внесення змін до рішення міської ради від 23.04.2013 № 6/28 – 454 «Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність Фесенко О.Д.» для приведення його у відповідність до вимог чинного законодавства, на підставі статті 12  Земельного кодексу України, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада                                                                                              

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Внести до рішення міської ради від  23.04.2013 № 6/28 – 454 «Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність Фесенко О.Д.», такі зміни:

 

            - замість слів «земельної ділянки у власність шляхом викупу площею 0,0800 га» слід читати слова «земельної ділянки в оренду терміном 10 років площею 0,0561 га»;

 

            - пункт 1. доповнити словами «із земель комунальної власності міської ради».

 

           2. Рішення міської ради від 10.09.2015 № 6/52 – 751 «Про внесення змін до рішення міської ради від  23.04.2013 № 6/28 – 454 «Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність Фесенко О.Д.» вважати таким, що втратило чинність.

 

           3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, землекористування та екології (Шпулін).

 

Міський голова                                                                                   А.О.Черняєв

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...