Проекти рішень виконкому

                                                                                      

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БАХМУТСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

___________________

Сіверськ

№ __________________

 

 

Про роботу щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх в літній період

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грека В.В. про роботу щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх в літній період  (додається), керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1.​ Інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грека Віктора Васильовича про роботу щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх в літній період прийняти до відома.

2.​ Рекомендувати:

2.1.Директорам: ЗОШ № 1 Подоляк Тетяні Сергіївні; ЗОШ № 2 Череповській Людмилі Іванівні; ЗОШ № 3 Малині Ларисі Володимирівні; професійного ліцею Стиранцю Володимиру Івановичу:

        2.1.1.Організувати оздоровлення та зайнятість під час літніх канікул дітей з неблагополучних сімей та учнів, які знаходяться на обліку.

        2.1.2.Забезпечити під час літніх канікул систематичний контроль за умовами виховання і утримання дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, схильних до протиправних дій, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

        2.1.3.Провести із дітьми, які схильні до скоєння правопорушень та злочинів, профілактичні заходи (бесіди, міні - лекції, тренінгові заняття, екскурсії тощо).

        2.1.4. Проаналізувати якість інформаційно-освітньої роботи навчального закладу з питань запобігання вживанню учнями пива, слабоалкогольних напоїв, наркотичних засобів, психотропних речовин, як важливих чинників зростання злочинності та вжити додаткових заходів.

        2.1.5.Вжити заходи своєчасного виявлення кризи в сім’ї, що може обумовити в подальшому безпритульність та бездоглядність дитини, обліку дітей, проведення соціального інспектування родини та соціального супроводу.

        2.2. Директорам: Артемівського районного центру дитячої та юнацької творчості Самковій Ніні Вікторівні; Центру культури Драненко Любові Іванівні, Артемівського районного спортивно-оздоровчого комплексу «Доломітник» Масюженку Василю Анатолійовичу організувати проведення культурно - масових заходів, конкурсів та концертів, фестивалів дитячої творчості, вистав, спортивних змагань.

        2.3. Старшому оперуповноваженому поліції Бахмутського ВП Головного управління Національної поліції в Донецькій області підполковнику поліції Жуганову Віталію Станіславовичу:

        2.3.1.Продовжити роботу по виявленню і прийняттю відповідних заходів до осіб, які не виконують обов’язків по вихованню своїх дітей і спонукають їх до злочинної діяльності, пияцтва, наркоманії.

         2.3.2.Забезпечити своєчасне повідомлення виконкому міської ради  (Грек) про виявлення сімей, у яких виявлені факти жорсткого поводження батьків з дітьми.

          2.4. В.о. завідувача Сіверської амбулаторії Трубачовій Аллі  Миколаївні  забезпечити своєчасне повідомлення виконкому міської ради  (Грек) щодо виникнення несприятливих умов для перебування дітей в сім’ях.

           3. Відділу соціальної та правової політики виконкому міської ради (Головіна) щомісячно проводити обстеження житлово-побутових умов проживання дітей з неблагополучних сімей, що перебувають на обліку.

           4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грека В.В.

 

Міський голова                                                                          А.О.Черняєв

 

                     

                                                                                  1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БАХМУТСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

___________________

Сіверськ

№ __________________

 

 

 Про літнє оздоровлення дітей в місті

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грека В.В. про літнє оздоровлення дітей в місті, з метою активізації літнього оздоровлення дітей міста Сіверська, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1.​ Інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грека Віктора Васильовича про літнє оздоровлення дітей в місті прийняти до відома.

 2.​ Рекомендувати директорам: ЗОШ № 1 Подоляк Тетяні Сергіївні, ЗОШ № 2 Череповській Людмилі Іванівні, ЗОШ № 3 Малині Ларисі Володимирівні, професійного ліцею Стиранцю Володимиру Івановичу, Артемівського районного Центру дитячої та юнацької творчості Самковій Ніні Вікторівні забезпечити оздоровлення та відпочинок дітей, враховуючи при цьому першочергову потребу в оздоровленні та відпочинку дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки.

 3.​ Зобов’язати дошкільні навчальні заклади: «Сонечко» (Нечепуренко), «Світлячок» (Максименко), «Золота рибка» (Петренко), «Червона гвоздика» (Савченко) вжити дієвих заходів щодо організації та проведення літнього оздоровлення дітей.

 4.​ Відділу з питань обліку та звітності виконкому міської ради (Іващенко) клопотати перед міською радою про збільшення коштів на харчування у дошкільних навчальних закладах під час літнього оздоровлення дітей на 0,5 грн. з місцевого бюджету з розрахунку на одну дитину.

  5.​ Відділу соціальної та правової політики виконкому міської ради (Головіна) висвітлювати хід підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді, влітку 2016 року на сайті Сіверської міської ради.

  6.​ Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грека В.В.

Міський голова                                                                         А.О.Черняєв

                                                                                 1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БАХМУТСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

___________________

Сіверськ

№ __________________

 

 

Про виконання рішення виконкому,

що  знаходиться  на  контролі 

у заступника міського голови

Грека В.В.

 

          На контролі у заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грека В.В. знаходиться рішення виконкому міської ради від 11.12.2015 № 24 «Про стан торгівельного обслуговування населення м. Сіверська».

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грека В.В. з цього питання, враховуючи службову записку (додається), керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         Зняти з контролю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Грека Віктора Васильовича рішення виконкому міської ради від 11.12.2015 № 24 «Про стан торгівельного та побутового обслуговування населення м. Сіверська»,  у зв’язку з його виконанням.

  

 

 

Міський голова                                                                         А.О. Черняєв

 

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

___________________

Сіверськ

№ __________________

 

 

Про затвердження Положення про

комісію з питань інвентаризації та

обліку житлового та нежитлового

фонду міста при  виконкомі міської ради

 

 

  З метою інвентаризації та обліку житлового та нежитлового фонду міста, керуючись Законами України, Указами Президента України, Цивільним Кодексом України, Житловим Кодексом України, Постановами Кабінету Міністрів, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

          Затвердити Положення про комісію з питань інвентаризації та обліку житлового та нежитлового фонду міста при  виконкомі міської ради згідно з додатком (додається)

 

 

Міський голова                                                                           А.О.Черняєв

                                                                                            Додаток

 

                                                                                            до рішення виконкому

                                                                                            міської ради

                                                                                            _______2016  №_____

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про комісію з питань інвентаризації та обліку

житлового та нежитлового фонду міста

 

1. Загальні положення

 

         1.1. Комісія з питань інвентаризації та обліку житлового та нежитлового фонду міста при виконкомі Сіверської міської ради (далі - Комісія) – колегіальний орган, який утворюється при виконавчому комітеті міської ради з  метою обліку житлового/нежитловго майна міста, обстеження виявленого безхазяйного нерухомого майна, відумерлої спадщини, охорони майна та, в подальшому, розподілення або продажу об’єктів житлового/нежитлового фонду міста відповідно до виконання Програми приватизації та чинного законодавства України.

 

         1.2. Комісія утворюється виконавчим комітетом Сіверської  міської ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного Кодексу України, Житлового Кодексу України, іншими нормативно-правовими актами згідно діючого законодавства  та у своїй діяльності підзвітна виконавчому комітету Сіверської міської ради.

 

         1.3. Комісія здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Цивільного Кодексу України, Житлового Кодексу України та інших  нормативно-правових актів згідно діючого законодавства,  рішень Сіверської міської ради та її виконавчого комітету, цього Положення.

 

2. Основні завдання Комісії

 

         2.1. Облік житлового/нежитлового нерухомого майна територіальної громади міста.

         2.2. Обстеження виявленого безхазяйного майна, відумерлої спадщини з подальшим складанням акту щодо технічного стану.

         2.3. Прийняття рішення щодо:

- можливості використання об’єкту згідно його функціонального призначення;

- припинення права власності на такий об’єкт з метою використання земельної ділянки, на якій був розташований об’єкт.

         2.4. Вирішення питання переведення приміщень із житлового фонду у нежитловий.

 

3. Діяльність Комісії

 

         3.1. Комісія проводить засідання в разі необхідності.

         3.2. Робота Комісії здійснюється у формі засідань.

         3.3. Засідання комісії є повноважним за умови присутності на ньому не менш половини членів комісії.

         3.4. Організація комісії покладається на секретаря комісії.

         3.5. Протокол засідання комісії підписує голова та секретар комісії.

         3.6. Комісія приймає рішення та виносить пропозиції щодо подальшого використання майна.

         3.7. Акти обстеження затверджуються розпорядженням міського голови або виконавчим комітетом міської ради.

 

Положення розроблено відділом соціальної та правової політики виконкому міської ради.

 

 

Начальник відділу соціальної та правової

політики виконкому міської ради                                                     Г.Л. Левицька

 

 

Керуючий справами виконкому                                                       Л.В. Поливода            

 

                            

 

                                                                                     1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БАХМУТСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

___________________

Сіверськ

№ __________________

 

 

  Про виконання рішень виконкому,

що знаходяться на контролі 

у заступника міського голови

Гатченка В.А.

 

На контролі у заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гатченка В.А знаходиться рішення виконкому міської ради від 20.10.2015 № 69 «Про затвердження графіку подачі питної води в місті Сіверську з 01.10.2015 по 30.04.2016 рр.»

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гатченка В.А. з цього питання, враховуючи службову записку (додається), керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         Зняти з контролю у заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гатченка Віталія Анатолійовича рішення виконкому міської ради від 20.10.2015 № 69 «Про затвердження графіку подачі питної води в місті Сіверську з 01.10.2015 по 30.04.2016 рр.» у зв’язку з його виконанням.

 

 

Міський голова                                                                           А.О. Черняєв

 

 

                                                                                 1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БАХМУТСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

___________________

Сіверськ

№ __________________

 

 

Про зняття з облікових  даних

домоволодіння по вулиці

Зарічній, 108 м. Сіверська

 

         Розглянувши заяву Убоженка М.В. щодо обстеження  домоволодіння                    по  вул. Зарічній, 108 м. Сіверська, яке належить йому на праві приватної власності, та зняття його з державного обліку, враховуючи акт обстеження даної будівлі від 18.05.2016, на підставі статей 25, 346, 349 Цивільного Кодексу України, пункту 39 Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обстежень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 № 303, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити акт обстеження домоволодіння, розташованого по вул. Зарічній, будинок  № 108,  м. Сіверська на предмет зняття його з облікових даних.

                                                                      

2. Рекомендувати комунальному підприємству «Артемівське бюро технічної інвентаризації» (Атаманченко) та реєстраційній службі Артемівського міськрайонного управління юстиції (Букрей) зняти з державного обліку домоволодіння, розташоване по вул. Зарічній, будинок № 108 м. Сіверська, яке належить Убоженку Миколі Васильовичу на праві приватної власності.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гатченка Віталія  Анатолійовича.

 

 

 

Міський голова                                                                          А.О.Черняєв

                                                                                 1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БАХМУТСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

___________________

Сіверськ

№ __________________

 

 

Про зняття з облікових даних

домоволодіння по вулиці

Зарічній, 110 м. Сіверська

 

         Розглянувши заяву Гуменюка Л.М. та Радченка Г.М. від 18.05.2016  щодо обстеження  домоволодіння  по  вул. Зарічній, 110 м. Сіверська, та зняття його з державного обліку, враховуючи акт обстеження даної будівлі від 18.05.2016, на підставі статей 25, 346, 349 Цивільного Кодексу України, пункту 39 Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обстежень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 № 303, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити акт обстеження домоволодіння, розташованого по вул. Зарічній, будинок  № 110  м. Сіверська на предмет зняття його з облікових даних.

                                                                      

2. Рекомендувати комунальному підприємству «Артемівське бюро технічної інвентаризації» (Атаманченко) та реєстраційній службі Артемівського міськрайонного управління юстиції (Букрей) зняти з державного обліку домоволодіння, розташоване по вул. Зарічній, будинок № 110 м. Сіверська.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гатченка Віталія  Анатолійовича.

 

 

 

Міський голова                                                                           А.О.Черняєв

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БАХМУТСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

___________________

Сіверськ

№ __________________

 

       
   
 

 

 

 Про  надання  матеріальної

 допомоги на поховання

 

         Розглянувши  заяву  Ворони Б.М. про  надання матеріальної  допомоги  на поховання безробітнього сина Ворони М.Б., враховуючи  надані документи (додаються), керуючись статтями 28, 34, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ :

    

        1. Надати матеріальну допомогу у розмірі 150 гривень  на поховання безробітнього громадянина міста:

 

- Вороні Борису Миколайовичу – сина Ворони Миколи Борисовича.

       

       2. Відділу з питань обліку та звітності виконкому міської ради (Іващенко) здійснити виплату матеріальної допомоги за рахунок коштів функціональної  класифікації КФК 090412, КЕКВ 2730 – інші виплати населенню.

 

 

Міський голова                                                                          А.О.Черняєв

 

 

 

 

 

                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...