Протоколи поіменного голосування

ПРОТОКОЛ

поіменного голосування 7-ої сесії Сіверської міської ради 7-го скликання

від 15.04.2016

 

Зареєструвалось: 22 депутата та міський голова

 

Округ

Прізвище депутата

1

1

Пипенко О. О.

2

2

Коцарь В. Є.

3

3

Радченко С. В.

4

4

Замула І. С.

5

5

Пшенка О. В.

6

6

Гатченко С. В.

7

7

Кравченко В.Д.

8

8

Крохалєва Н. В.

9

9

Чумак Д. О.

10

10

Колеснікова С.М.

11

11

Малина Л. В.

12

12

Руденко О. А.

13

14

Коломійцева С. А.

14

18

Галичина Р. Д.

15

19

Соловйов С.Л.

16

20

Волошина Т.В.

17

21

Пивоварова А. В.

18

22

Сірокурова Л. В.

19

23

Баканов С. М.

20

24

Капінус Н. В.

21

25

Міндзяк С. А.

22

26

Борисова С. В.

23

міський голова

Черняєв А.О.

 

Результати поіменного голосування з питання: 1. Про перейменування Сіверської міської ради та її виконавчого комітету

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

1

Пипенко О. О.

за

2

2

Коцарь В. Є.

за

3

3

Радченко С. В.

за

4

4

Замула І. С.

за

5

5

Пшенка О. В.

за

6

6

Гатченко С. В.

за

7

7

Кравченко В.Д.

за

8

8

Крохалєва Н. В.

за

9

9

Чумак Д. О.

за

10

10

Колеснікова С.М.

за

11

11

Малина Л. В.

за

12

12

Руденко О. А.

за

13

14

Коломійцева С. А.

за

14

18

Галичина Р. Д.

за

15

19

Соловйов С.Л.

за

16

20

Волошина Т.В.

за

17

21

Пивоварова А. В.

за

18

22

Сірокурова Л. В.

за

19

23

Баканов С. М.

за

20

24

Капінус Н. В.

за

21

25

Міндзяк С. А.

за

22

26

Борисова С. В.

за

23

міський голова

Черняєв А.О.

за

ЗА

23

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 2. Про затвердження Положення про Раду старійшин при Сіверському міському голові

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

1

Пипенко О. О.

за

2

2

Коцарь В. Є.

за

3

3

Радченко С. В.

за

4

4

Замула І. С.

за

5

5

Пшенка О. В.

за

6

6

Гатченко С. В.

за

7

7

Кравченко В.Д.

за

8

8

Крохалєва Н. В.

за

9

9

Чумак Д. О.

за

10

10

Колеснікова С.М.

за

11

11

Малина Л. В.

за

12

12

Руденко О. А.

за

13

14

Коломійцева С. А.

за

14

18

Галичина Р. Д.

за

15

19

Соловйов С.Л.

за

16

20

Волошина Т.В.

за

17

21

Пивоварова А. В.

за

18

22

Сірокурова Л. В.

за

19

23

Баканов С. М.

за

20

24

Капінус Н. В.

за

21

25

Міндзяк С. А.

за

22

26

Борисова С. В.

за

23

міський голова

Черняєв А.О.

за

ЗА

23

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 3. Про виконання міського бюджету за  І квартал  2016

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

1

Пипенко О. О.

за

2

2

Коцарь В. Є.

за

3

3

Радченко С. В.

за

4

4

Замула І. С.

за

5

5

Пшенка О. В.

за

6

6

Гатченко С. В.

за

7

7

Кравченко В.Д.

за

8

8

Крохалєва Н. В.

за

9

9

Чумак Д. О.

за

10

10

Колеснікова С.М.

за

11

11

Малина Л. В.

за

12

12

Руденко О. А.

за

13

14

Коломійцева С. А.

за

14

18

Галичина Р. Д.

за

15

19

Соловйов С.Л.

за

16

20

Волошина Т.В.

за

17

21

Пивоварова А. В.

за

18

22

Сірокурова Л. В.

за

19

23

Баканов С. М.

за

20

24

Капінус Н. В.

за

21

25

Міндзяк С. А.

за

22

26

Борисова С. В.

за

23

міський голова

Черняєв А.О.

за

ЗА

23

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 4. Про  виконання   Комплексної  програми «Молодь,  культура  та  спорт»  на  2012 -  2015  роки

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

1

Пипенко О. О.

за

2

2

Коцарь В. Є.

за

3

3

Радченко С. В.

за

4

4

Замула І. С.

за

5

5

Пшенка О. В.

за

6

6

Гатченко С. В.

за

7

7

Кравченко В.Д.

за

8

8

Крохалєва Н. В.

за

9

9

Чумак Д. О.

за

10

10

Колеснікова С.М.

за

11

11

Малина Л. В.

за

12

12

Руденко О. А.

за

13

14

Коломійцева С. А.

за

14

18

Галичина Р. Д.

за

15

19

Соловйов С.Л.

за

16

20

Волошина Т.В.

за

17

21

Пивоварова А. В.

за

18

22

Сірокурова Л. В.

за

19

23

Баканов С. М.

за

20

24

Капінус Н. В.

за

21

25

Міндзяк С. А.

за

22

26

Борисова С. В.

за

23

міський голова

Черняєв А.О.

за

ЗА

23

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 5.  Про  затвердження   Комплексної програми «Молодь,  культура  та   спорт»  на  2016 -  2020  роки

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

1

Пипенко О. О.

за

2

2

Коцарь В. Є.

за

3

3

Радченко С. В.

за

4

4

Замула І. С.

за

5

5

Пшенка О. В.

за

6

6

Гатченко С. В.

за

7

7

Кравченко В.Д.

за

8

8

Крохалєва Н. В.

за

9

9

Чумак Д. О.

за

10

10

Колеснікова С.М.

за

11

11

Малина Л. В.

за

12

12

Руденко О. А.

за

13

14

Коломійцева С. А.

за

14

18

Галичина Р. Д.

за

15

19

Соловйов С.Л.

за

16

20

Волошина Т.В.

за

17

21

Пивоварова А. В.

за

18

22

Сірокурова Л. В.

за

19

23

Баканов С. М.

за

20

24

Капінус Н. В.

за

21

25

Міндзяк С. А.

за

22

26

Борисова С. В.

за

23

міський голова

Черняєв А.О.

за

ЗА

23

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 6. Про  виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства на  2012-2015 рр.

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

1

Пипенко О. О.

за

2

2

Коцарь В. Є.

за

3

3

Радченко С. В.

за

4

4

Замула І. С.

за

5

5

Пшенка О. В.

за

6

6

Гатченко С. В.

за

7

7

Кравченко В.Д.

за

8

8

Крохалєва Н. В.

за

9

9

Чумак Д. О.

за

10

10

Колеснікова С.М.

за

11

11

Малина Л. В.

за

12

12

Руденко О. А.

за

13

14

Коломійцева С. А.

за

14

18

Галичина Р. Д.

за

15

19

Соловйов С.Л.

за

16

20

Волошина Т.В.

за

17

21

Пивоварова А. В.

за

18

22

Сірокурова Л. В.

за

19

23

Баканов С. М.

за

20

24

Капінус Н. В.

за

21

25

Міндзяк С. А.

за

22

26

Борисова С. В.

за

23

міський голова

Черняєв А.О.

за

ЗА

23

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 7. Про  затвердження Програми  розвитку житлово - комунального господарства м. Сіверська на  2016-2020 рр.

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

1

Пипенко О. О.

за

2

2

Коцарь В. Є.

за

3

3

Радченко С. В.

за

4

4

Замула І. С.

за

5

5

Пшенка О. В.

за

6

6

Гатченко С. В.

за

7

7

Кравченко В.Д.

за

8

8

Крохалєва Н. В.

за

9

9

Чумак Д. О.

за

10

10

Колеснікова С.М.

за

11

11

Малина Л. В.

за

12

12

Руденко О. А.

за

13

14

Коломійцева С. А.

за

14

18

Галичина Р. Д.

за

15

19

Соловйов С.Л.

за

16

20

Волошина Т.В.

за

17

21

Пивоварова А. В.

за

18

22

Сірокурова Л. В.

за

19

23

Баканов С. М.

за

20

24

Капінус Н. В.

за

21

25

Міндзяк С. А.

за

22

26

Борисова С. В.

за

23

міський голова

Черняєв А.О.

за

ЗА

23

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 8. Про виконання  Програми охорони навколишнього природного середовища по Сіверській міській раді на 2012–2015 рр

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

1

Пипенко О. О.

за

2

2

Коцарь В. Є.

за

3

3

Радченко С. В.

за

4

4

Замула І. С.

за

5

5

Пшенка О. В.

за

6

6

Гатченко С. В.

за

7

7

Кравченко В.Д.

за

8

8

Крохалєва Н. В.

за

9

9

Чумак Д. О.

за

10

10

Колеснікова С.М.

за

11

11

Малина Л. В.

за

12

12

Руденко О. А.

за

13

14

Коломійцева С. А.

за

14

18

Галичина Р. Д.

за

15

19

Соловйов С.Л.

за

16

21

Пивоварова А. В.

за

17

23

Баканов С. М.

за

18

24

Капінус Н. В.

за

19

25

Міндзяк С. А.

за

20

26

Борисова С. В.

за

21

міський голова

Черняєв А.О.

за

ЗА

21

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 9.Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища по Сіверській міській раді на 2016 – 2020 роки

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

1

Пипенко О. О.

за

2

2

Коцарь В. Є.

за

3

3

Радченко С. В.

за

4

4

Замула І. С.

за

5

5

Пшенка О. В.

за

6

6

Гатченко С. В.

за

7

7

Кравченко В.Д.

за

8

8

Крохалєва Н. В.

за

9

9

Чумак Д. О.

за

10

10

Колеснікова С.М.

за

11

11

Малина Л. В.

за

12

12

Руденко О. А.

за

13

14

Коломійцева С. А.

за

14

18

Галичина Р. Д.

за

15

19

Соловйов С.Л.

за

16

21

Пивоварова А. В.

за

17

23

Баканов С. М.

за

18

24

Капінус Н. В.

за

19

25

Міндзяк С. А.

за

20

26

Борисова С. В.

за

21

міський голова

Черняєв А.О.

за

ЗА

21

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 10. Про погодження клопотання ТОВ «Фірма «Домас» щодо попереднього погодження  матеріалів на  отримання  спеціального дозволу на  право     користування   надрами

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

1

Пипенко О. О.

за

2

2

Коцарь В. Є.

за

3

3

Радченко С. В.

за

4

4

Замула І. С.

за

5

5

Пшенка О. В.

за

6

6

Гатченко С. В.

за

7

7

Кравченко В.Д.

за

8

8

Крохалєва Н. В.

за

9

9

Чумак Д. О.

за

10

10

Колеснікова С.М.

за

11

11

Малина Л. В.

за

12

12

Руденко О. А.

утрималась

13

14

Коломійцева С. А.

за

14

18

Галичина Р. Д.

за

15

19

Соловйов С.Л.

за

16

21

Пивоварова А. В.

за

17

23

Баканов С. М.

за

18

24

Капінус Н. В.

за

19

25

Міндзяк С. А.

утрималась

20

26

Борисова С. В.

за

21

міський голова

Черняєв А.О.

за

ЗА

19

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

2

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) гр. Решетілова К.В.

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

1

Пипенко О. О.

за

2

2

Коцарь В. Є.

за

3

3

Радченко С. В.

за

4

4

Замула І. С.

за

5

5

Пшенка О. В.

за

6

6

Гатченко С. В.

за

7

7

Кравченко В.Д.

за

8

8

Крохалєва Н. В.

за

9

9

Чумак Д. О.

за

10

10

Колеснікова С.М.

за

11

11

Малина Л. В.

за

12

12

Руденко О. А.

за

13

14

Коломійцева С. А.

за

14

18

Галичина Р. Д.

за

15

19

Соловйов С.Л.

за

16

21

Пивоварова А. В.

за

17

23

Баканов С. М.

за

18

24

Капінус Н. В.

за

19

25

Міндзяк С. А.

за

20

26

Борисова С. В.

за

21

міський голова

Черняєв А.О.

за

ЗА

21

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

 

Результати поіменного голосування з питання: 12. Про затвердження розпоряджень міського голови за І - й квартал 2016 р.

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

1

Пипенко О. О.

за

2

2

Коцарь В. Є.

за

3

3

Радченко С. В.

за

4

4

Замула І. С.

за

5

5

Пшенка О. В.

за

6

6

Гатченко С. В.

за

7

7

Кравченко В.Д.

за

8

8

Крохалєва Н. В.

за

9

9

Чумак Д. О.

за

10

10

Колеснікова С.М.

за

11

11

Малина Л. В.

за

12

12

Руденко О. А.

за

13

14

Коломійцева С. А.

за

14

18

Галичина Р. Д.

за

15

19

Соловйов С.Л.

за

16

21

Пивоварова А. В.

за

17

23

Баканов С. М.

за

18

24

Капінус Н. В.

за

19

25

Міндзяк С. А.

за

20

26

Борисова С. В.

за

21

міський голова

Черняєв А.О.

за

ЗА

21

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

0

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

Результати поіменного голосування з питання: 13. Про преміювання  

Округ

Прізвище депутата

Результат голосування

1

1

Пипенко О. О.

за

2

2

Коцарь В. Є.

за

3

3

Радченко С. В.

за

4

4

Замула І. С.

за

5

5

Пшенка О. В.

за

6

6

Гатченко С. В.

утрималась

7

7

Кравченко В.Д.

за

8

8

Крохалєва Н. В.

за

9

9

Чумак Д. О.

за

10

10

Колеснікова С.М.

за

11

11

Малина Л. В.

за

12

12

Руденко О. А.

утрималась

13

14

Коломійцева С. А.

за

14

18

Галичина Р. Д.

за

15

19

Соловйов С.Л.

за

16

21

Пивоварова А. В.

за

17

23

Баканов С. М.

утрималась

18

24

Капінус Н. В.

за

19

25

Міндзяк С. А.

за

20

26

Борисова С. В.

за

21

міський голова

Черняєв А.О.

утримався

ЗА

17

ПРОТИ

0

УТРИМАЛОСЬ

4

РІШЕННЯ       ПРИЙНЯТО

 

 

Члени рахункової комісії                      Н.В.Капінус

                                                              С.В.Борисова

                                                           Л.В.Сірокурова 


 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...