Проекти рішень Міської ради від 01.07.2015

 УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

01.07.2015

Сіверськ

                6/51 -

 

 


 Про надання згоди на добровільне

об’єднання територіальних громад

 

Розглянувши ініціативу Сіверського міського голови Гури О.М. щодо добровільне об’єднання територіальних громад, враховуючи результати громадських обговорень, відповідно до частини 1 статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Дати згоду на добровільне об’єднання територіальних громад Верхньокам’янської, Серебрянської, Дронівської, Різниківської, Званівської сільських рад Артемівського району, Ямпільської селищної ради Краснолиманського району в Сіверську територіальну громаду з центром у місті Сіверськ.

 

           2. Міському голові Гурі Олександру Миколайовичу звернутися до Верхньокам’янської, Серебрянської, Дронівської, Різниківської, Званівської сільських рад Артемівського району, Ямпільської селищної ради Краснолиманського району  з пропозицією про добровільне об’єднання територіальних громад.

 

 

 

 

 

Міський   голова                                                                         О.М. Гура

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

01.07.2015

Сіверськ

                6/51 -

 

 


 Про    хід    виконання    міської

 комплексної програми «Ветеран»

 на   2013 - 2017  роки

 

         Заслухавши інформацію провідного спеціаліста по роботі з військовозобов’язаними та пільговими категоріями населення відділу соціальної та правової політики виконкому міської ради  Мілько Н.В. (додається),  про хід виконання міської комплексної програми «Ветеран» на 2013-2017 роки, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Інформацію  про хід виконання міської  комплексної програми «Ветеран» на 2013-2017 роки провідного спеціаліста по роботі з військовозобов’язаними та пільговими категоріями населення відділу соціальної та правової політики  виконкому міської ради  Мілько Н.В.  прийняти до відома.

        2.   Відділу соціальної та правової політики (Левицька) :

          2.1.   Забезпечити контроль за наданням якісної допомоги  та соціальних послуг тяжкохворим ветеранам війни та праці, які обслуговуються на дому.

         2.2. Роз’яснювати своєчасно та в повному обсязі про пільги, які стосуються ветеранів.

          2.3. Надавати допомогу ветеранам в оформленні документів для отримання всіх видів соціальної допомоги.

         2.4. Сприяти  діяльності  громадській організації «Міська організація ветеранів війни і праці м. Сіверська» щодо створення умов для підвищення активного дозвілля ветеранів війни та праці.

 

          2.5.  Своєчасно висвітлювати на сайті Сіверської міської ради та в газеті «Сіверські вісті. Плюс» інформацію про хід виконання міської комплексної програми «Ветеран» на 2013-2017 роки.

 

           3. Рекомендувати:

 

         3.1. Сіверській міській лікарні (Курилко) та Сіверській амбулаторії (Трубачовій) посилити контроль щодо підтримки життєвої активності людей похилого віку засобами реабілітаційного та оздоровчого характеру, визначення та задоволення потреб ветеранів в соціально-медичній допомозі.

         3.2.  Керівникам навчальних закладів міста ЗОШ №1 (Подоляк), ЗОШ №2 (Череповська), ЗОШ №3 (Малина), професійному ліцею (Стиранець) продовжити роботу над патріотичним вихованням підростаючого покоління, базованого на спогадах ветеранів Великої Вітчизняної війни.

 

 

 

 

 

 

Міський   голова                                                                         О.М. Гура

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

01.07.2015

Сіверськ

                6/51 -

 

 


 Про    хід    виконання    Міської 

програми  попередження дитячої

бездоглядності  та  профілактики

правопорушень серед неповнолітніх

на 2011-2015 роки

 

 

 Заслухавши інформацію начальника відділу соціальної та правової політики виконкому міської ради Левицької Г.Л. про  хід виконання Міської програми попередження дитячої бездоглядності та профілактики правопорушень серед неповнолітніх на 2011 – 2015 роки (додається), керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію начальника відділу соціальної та правової політики виконкому міської ради Левицької Ганни Леонідівни про хід виконання Програми попередження дитячої бездоглядності та профілактики правопорушень серед неповнолітніх на 2011 – 2015 роки прийняти до відома.

 

2.  Рекомендувати навчальним закладам міста ЗОШ № 1 (Подоляк), ЗОШ № 2 (Череповська), ЗОШ №3 (Малина), професійного ліцею (Стиранець),  Артемівському районному центру дитячої та юнацької творчості (Самкова), Центру культури (Драненко), Артемівського районного спортивно - оздоровчого комплексу «Доломітчик» (Масюженко), районному центру  соціальної служби сім’ї, дітей та молоді (Проценко) продовжити роботу по:

 

2.1.  Своєчасному виявленню дітей в яких батьки ухиляються від своїх обов’язків стосовно виховання дітей;

 

2.2. Профілактиці негативних явищ, попередження алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії, насильства, жорстокості серед учнів;

 

2.3. Посиленню індивідуальної роботи з дітьми та учнівською молоддю з проблем поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу, вживання наркотичних та психотропних речовин.

 

2.4. Не допущенню пропаганди культу насильства, жорстокості і бездуховності, поширення порнографії та інформації, що підриває суспільну мораль.

 

2.5.  Інформуванню виконкому міської ради про дітей, які не навчаються, скоїли злочин, правопорушення, вживають алкогольні напої, наркотичні речовини, бродяжать та жебракують.

 

3. Відділу соціальної та правової політики виконкому міської ради (Левицька), Сіверському міському відділу міліції Артемівського МВ (по обслуговуванню міста та Артемівського району) ГУ МВС України в Донецької області (Кулагін) та Сіверському міському спеціалізованому комунальному підприємству (Водоріз) здійснювати контроль за дотриманням житлових прав неповнолітніх, особливо дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

 

4. Відділу соціальної та правової політики виконкому міської ради (Левицька) продовжити роботу з особами (дітьми), які переміщується з тимчасово окупованої території України, району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення щодо попередження дитячої бездоглядності та профілактики правопорушень серед неповнолітніх

 

5. Відділу соціальної та правової політики виконкому міської ради (Головіна) висвітлювати на сайті міської ради інформацію про хід виконання Програми попередження дитячої бездоглядності та профілактики правопорушень серед неповнолітніх на 2011 – 2015 роки.

 

  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики, сім’ї, фізкультури та спорту (Баканов).

 

 

 

Міський   голова                                                                         О.М. Гура

 

 

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

01.07.2015

Сіверськ

                6/51 -

 

 


 Про   встановлення    ставок

 місцевих  податків  і  зборів

 у  м. Сіверську

 

Відповідно до  Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із внесеними до нього змінами,  Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VI із внесеними до нього змінами, керуючись  статями 26, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Встановити  у м. Сіверську розміри ставок місцевих податків і

зборів по:

 

                1.1. Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки — за

1 кв. метр бази оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних та юридичних осіб у розмірі 1 (одного) відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

База  оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв.метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв.метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв.метрів.

Базовий податковий (звітний період) дорівнює календарному року.

 

         1.2. Транспортному податку - з розрахунку на календарний рік у

розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб.см.».

 

1.3. Земельного податку - за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, у відсотках від їх  нормативної грошової оцінки з урахуванням коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель  станом на 01 січня поточного року:

 

1.3.1. За земельні ділянки ( в межах населеного пункту) під житловим фондом (у т.ч. для обслуговування житлових будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків), автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражними кооперативами, гаражно- будівельними, дачно- будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, а також за земельні ділянки, надані для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, які зайняті виробничими, культурно- побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами  у розмірі 0,03 відсотка.

 

1.3.2. За земельні ділянки (в межах населених пунктів), що відносяться до земель залізничного транспорту ( крім земельних ділянок, на яких знаходяться окремо розташовані культурно - побутові будівлі та інші споруди)  у розмірі 0,25 відсотка.

 

1.3.3.За земельні ділянки (в межах населених пунктів), надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин, а також за водойми, надані для виробництва рибної продукції  у розмірі 0,25 відсотка.

 

1.3.4. За один гектар сільськогосподарських угідь ( в межах населених пунктів):

а) для ріллі, сіножатей та пасовищ у розмірі 0,1 відсотка;

б) для багаторічних насаджень  у розмірі 0,03 відсотка.

 

1.3.5. За земельні ділянки (в межах населеного пункту), що знаходяться у власності, які надані для промисловості, виробництва, будівництва  у розмірі 1,0 відсотка.

 

1.3.6. За земельні ділянки  комунальної власності (в межах населеного пункту), які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання державної та комунальної форми власності  у розмірі 1,0 відсотка.

 

          1.3.7. За земельні ділянки (в межах населеного пункту), що перебувають у власності для комерційного використання (залежно від виду економічної діяльності платника податку з урахуванням цільового призначення земельної ділянки:

 

         а) під майстерні з надання послуг (пошив, ремонт одягу та взуття, галантерейні вироби, ремонт побутової техніки, пральні, перукарні, салони краси, фотосалони, тощо)  у розмірі 1,0 відсотка;

 

         б) для торгівлі продовольчими товарами  у розмірі 1,0 відсотка;

 

         в) для торгівлі непродовольчими товарами  у розмірі 1,0 відсотка;

 

         г) під торговельні, торгово-розважальні та розважальні комплекси  у розмірі 1,0 відсотка;

 

          д) під адміністративні будівлі та приміщення   у розмірі 1,0 відсотка;

 

          е) під склади, СТО, приватні ремонтні майстерні, мийки машин, автостоянки у розмірі 1,0 відсотка;

 

          є) під їдальні та дитячі кафе  у розмірі 1,0 відсоток;

         

            ж) під кафе, бари, ресторани, літні майданчики у розмірі 1,0 відсотка;

 

           з) під міні-хлібопекарні, хлібопекарні у розмірі 1,0 відсоток;

 

           и) для інших земельних ділянок - у  розмірі 1,0 відсотків.

 

           1.3.8.Для власників нежитлових приміщень (їх частин) у багатоквартирних житлових будинках за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно застосовується ставка земельного податку у розмірі 2,0 відсотків.

 

          1.3.9. За земельні ділянки комунальної власності  ( в межах населеного пункту), на яких розташовані об’єкти нерухомості, що знаходяться у власності суб’єктів господарювання ( фізичних та юридичних осіб), але які не мають правовстановлюючих документів на земельні ділянки або знаходяться у стадії оформлення у розмірі 2,0 відсотків.

 

1.3.10. За земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім земельних ділянок, зазначених в підпункті 1.3.1 пункту 1.3 та земельних ділянок державної та комунальної форми власності) у  розмірі 2,0 відсотків.

 

           1.3.11. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою 3,0 відсотків та не може перевищувати 12,0 відсотків нормативної грошової оцінки.

 

            1.3.12. Плата за договором про встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку комунальної власності територіальної громади м. Сіверська за своєю суттю тотожна орендної платі за земельну ділянку.

 

 

1.4.    Єдиному податку:

         1.4.1. Фіксовану ставку єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, зареєстрованих у м. Сіверську, за один календарний місяць залежно від виду діяльності, у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати станом на 01 січня звітного (податкового) року та у відсотках до доходу: 
          
          1.4.1.1. Для першої групи платників єдиного податку – 10% розміру мінімальної заробітної плати;
          
          1.4.1.2. Для другої групи платників єдиного податку – 18% розміру мінімальної заробітної плати.
                                                 

1.5.         Збору за місця для паркування транспортних засобів  - за кожний

день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі  0,03  відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

 

1.6. Туристичного збору - в розмірі 1,0 відсотка вартості усього періоду проживання (ночівлі) у закладах готельного типу за вирахуванням податку на додану вартість.

2. Встановити, що дане рішення набирає чинності з 01 січня 2016 року.

3. Вважати таким, що втрачають чинність  з 01.01.2016 року рішення Сіверської міської ради від 17.06.2014  №6/42-604 «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів у м. Сіверську», від 23.01.2015 №6/48- 686 «Про внесення змін до рішення міської ради від 17.06.2014 № 6/42 – 604 «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів у м. Сіверську» та від 31.03.2015 Про  внесення  змін  до рішення  міської    ради    від    17. 06. 2014   6/42 - 604 «Про  встановлення  ставок місцевих  податків і зборів у  м. Сіверську».

 

                  4. Доручити відділу економіки та торгівлі виконкому міської ради  (Капінус) здійснити оприлюднення  цього рішення  шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Сіверської міської ради.

 

             5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічної політики, бюджету, фінансів, сприянню підприємницької діяльності (Фесенко). 

 

 

 

 

 Міський   голова                                                                         О.М. Гура

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

01.07.2015

Сіверськ

                6/51 -

 

 


 Про встановлення ставки акцизного

податку в частині реалізації суб’єктами

господарювання роздрібної торгівлі

підакцизних товарів у м. Сіверську

 

              Відповідно до Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI із внесеними до нього змінами, Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VI із внесеними до нього змінами,  керуючись статями   26, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Встановити у м. Сіверську ставку акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у розмірі 5 (п’ять) відсотків від вартості реалізованих підакцизних товарів (з податком на додану вартість).

        

2. Встановити, що дане рішення набирає чинності з 01.01.2016 року.

 

3. Доручити відділу економіки та торгівлі виконкому міської ради  (Капінус) здійснити оприлюднення  цього рішення  шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Сіверської міської ради.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань економічної  політики, бюджету і фінансів, сприянню підприємницької діяльності  (Фесенко).

 

 

 

Міський   голова                                                                         О.М. Гура

 

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

01.07.2015

Сіверськ

                6/51 -

 

 


 Про   заходи   боротьби   з

 каран­тинними рослинами

Заслухавши інформацію начальника  відділу комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради Пшенки О.В. про ситуацію щодо розвитку та умови розповсюдження карантинних рослин, з метою закріплення тогорічних досягнень у питаннях ліквідації очагових утворень карантинних рослин, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визнати стан боротьби з карантинними рослинами на території міської ради, як задовільний.

2.     Затвердити заходи боротьби з карантинними рослинами (амброзією
полинолистною) (додаток 1).

3.     Затвердити  розподіл території міської ради за суб'єктами господарської діяльності   для  підтримання  земель   у    вільному від карантинних рослин стані (додаток  2).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та екології (Рибачук).

 

 

Міський голова                                                                    О.М.Гура

                                                                                                                                                                       

Додаток  1

 до рішення міської  ради

 01.07.2015 № 6/51 -

                                                                                       

Заходи

боротьби з карантинними рослинами (амброзією полинолистною)

                                 

з/п

Назва заходу

Відповідальні виконавці

 

Термін виконання

 

 

1.

Виривання амброзії з корінням на ранніх стадіях розвитку до початку цвітіння

землевласники та землекористувачі

травень - жовтень

2.

Знищення амброзії із застосуванням агротехнічних засобів з висівом газонних багаторічних трав.

сільгоспвиробники

березень-жовтень

3.

Знищення амброзії з використанням засобів хімічної боротьби (гербіцидів) повної дії

мікроради міста, землевласники та землекористувачі

квітень-листопад

                                  На землях автошляхів та залізниць

4.

3-х кратне низьке косіння, в т.ч. механічне

підрозділи "Облавтодору", підрозділи Донецької залізниці

травень - жовтень

5.

 Знищення з використанням засобів хімічної боротьби (гербіциди) повної дії

адміністрації "Облавтодору", Донецької залізниці, сільгоспвиробники

квітень-листопад

На землях сільгосппризначення

6.

Проведення заходів агротехнічної і хімічної боротьби після збору врожаю ранніх зернових

сільгоспвиробники всіх форм власності

липень -

листопад

7.

3-х кратне косіння до цвітіння країв ланів

сільгоспвиробники та інші землекористувачі

червень-вересень

8.

Застосування елементів інтегрованої системи боротьби з амброзією в посівах

сільгоспвиробники та інші землекористувачі

квітень -

жовтень

 

 

 

Секретар міської ради                                                              С.В.Гатченко

 

 

Додаток  2

 до рішення міської  ради

 01.07.2015 № 6/51 -

 

 

Розподіл території міської ради за

суб'єктами господарської діяльності для забезпечення заходів

боротьби з карантинними рослинами

 

з/п

Найменування підприємств, організацій та установ

Закріплена територія

1

 

 

 

 

 

 

Сіверське МСКП

 

 

Шляхопроводи Південний, Північний, вул. Шкільна, провул. ім.. К. Тимірязєва, провул. Безіменний, вул. Бахмутська, вул. К. Білостоцького, вул. Садова, провул. Нагорний, вул. ім.. О. Пушкіна, пішохідний міст через залізницю, кладовища міста та їх прилегла територія.

територія житлового фонду (вул. Енергетиків, вул. ім. О. Суворова, вул. Ювілейна, вул. Молодіжна, вул. Червоноармійська, провул. Заводський, вул. ім. В. Сосюри, вул. ім.. М. Калініна, вул. Садова (від вул. Садова, 10 до вул. Ювілейної), прибудинкові території.

2

ЗАТ «Ізосев»

територія підприємства та прилегла територія.

3

 

 

А/Ф «Тайвань»

вул. ім. В. Чапаєва, вул. ім. С. Кисіленка, вул. ім. О. Кошового, Лікарняна, провул. Дружби, вул. ім. В. Сосюри, вул.  Журби, вул.  Північна (від вул. Північної до вул.  Садової), провул.прилеглий до лісосмуги.

4

ПП «Клива - 2006»

ФОП Пластун Є.Ю.

вул. ім. В. Менжинського, вул. ім. Л.Товстого, вул. ім. Ф. Енгельса, вул. Донецька, вул. ім. М. Островського, вул. ім. Я. Свердлова.

5

ТОВ «Фірма «Домас»

вул. ім. М. Коцюбинського, вул. ім. М. Колеснікова, провул. Безіменний

6

ФОП Сєрокуров В.Г.,

ФГ «Журавушка 2006»

ФГ  «Прометей»

ФОП Калашніков О.О.

ТОВ «Техмашсервіс - 2006»

вул. ім. Артема (від провул. ім. Ф. Чернишевського до АЗС), вул. Павлова,  ім. Н. Крупської, вул. ім. Леніна (від. провул. ім. Ф. Чернишевського до нафтобази), вул. Шкільна, територія, вул. ім. Леніна (від нафтобази), вул. ім. Д.  Мєндєлєєва, вул. Залізнична (від підстанції до вул. Радивонівських патріотів).

7

ТОВ «Альянс»

вул. Молодіжна (ринок)

8

ТОВ «Сіверське телебачення»

прилегла територія по провулку Заводський, 4

9

ФОП Агаджанян К.А.

сквер між вул. ім. Артема та вул. ім. Леніна

10

ФОП Скорик А.В.

вул. Залізнична (прилегла територія)

11

ФО Саржевська О.Л.

прилегла територія вулиць Залізнична та ім. О. Нахімова,

12

ФО Богданова З.І.

провул. .Нагорний


 

13

ТОВ «Сіверський цегельний завод»

прилегла територія, висячий міст через р.Бахмутка, вул. Зарічна,  провул. від мосту через р. Бахмутка до вул. Зарічна, вул. Партизанська, технологічна дорога.

14

Залізнична станція Сіверськ та інші підрозділи дороги

територія  відчуження, водостічні канави, привокзальна площа, пішохідний перехідний міст через Залізницю (західна частина), вул. Залізнична (від вул. Поштової до вул. ім. О. Нахімова).

15

Міське споживче товариство

територія, прилегла до торгівельних підприємств і контори, вул. Залізнична (від № 46 до хлібокомбі -нату), територія ринку.

16

Хлібокомбінат

прилегла територія вул. Залізнична

17

ПрАТ «Полтава Зерно»

вул. Залізнична, водостічна канава (від вул. Поштової до підстанції)

18

Сіверська дільниця Артемівського сіль РЕМ

прилегла територія до підприємства (вул. ім. О. Нахімова) та споруд

19

СФГ „Рой”

прилегла територія вул. ім. О. Нахімова, вул. Залізнична (від  вул. ім. К.. Білостоцького до № 46)

20

Підстанція Лисичанського ПЕМ

прилегла територія вул. ім. Т. Шевченко (від вул.Садової до вул. Енергетиків)

21

Сіверська дільниця Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу»

прилегла територія, вул. ім. О. Пушкіна (від шляхо - проводу до Парка Перемоги) вул. ім. О. Пушкіна (від магазину "Вітязь" і до в’їзду в місто Сіверськ, вул. Північна (від вул.ім. О.  Пушкіна до житлового сектору).

22

ВО «Краснолиманська тепломережа»

прилегла територія, провул. Заводський, вул. Ювілейна

23

Сіверськ дільниця Артемівського УГГ

прилегла територія підприємства та споруд, вул. ім. Б. Хмельницького (від вул. Садова до вул. Червоноармійська), вул. ім. М. Калініна

24

Облавтодор

вул. ім. М. Гоголя, вул. Зарічна, вул. ім. Артема, вул. ім. В. Менжинського, вул. Шкільна, вул. ім. Ф. Енгельса

25

 

 

Сіверський професійний ліцей

прилегла територія до навчальних корпусів і гуртожитків, навчальний полігон з прилеглою територією, вул. ім. Ф. Дзержинського, вул. ім. О. Суворова, Червоноармійська (від вул. ім. О.Суворова до вул. Ювілейної)

26

 

 

Загальноосвітня школа № 1

шкільний двір, вул. Поштова, вул. Залізнична (від вул. Поштової до вул. ім. К. Білостоцького), вул.ім. К. Білостоцького, вул. ім. Леніна, вул. ім. Артема, провул. ім. Ф. Чернишевського, вул. Шкільна

27

 

Загальноосвітня школа № 2

шкільний двір, прилегла територія, вул. вул. ім. Б. Хмельницького (від вул. Червоноармійської до вул. Енергетиків), вул. ім. М. Калініна, вул. Червоноармійська (від парку до вул. ім. О. Суворова)

28

 

Загальноосвітня школа № 3

шкільний двір, прилегла територія, вул. Енергетиків (від вул. ім. О. Суворова до вул. Ювілейної) дитячий майданчик у жилому масиві

29

Артемівський районний центр дитячої та юнацької творчості

двір, прилегла територія, по вул. ім. О. Суворова

30

Міська лікарня

двір, прилегла територія, вул. ім. О. Суворова, вул. Північна, вул. ім. В. Сосюри

31

Школа естетичного виховання

прилегла територія, вул. ім. О. Пушкіна

32

Дитячий садок „Сонечко”

територія двору, вул. ім. Леніна, провул. ім. В. Маяковського

33

Дитячий садок „Золота Рибка”

прилегла територія

34

Дитячий садок „Світлячок”

прилегла територія

35

Дитсадок „Червона гвоздика”

прилегла територія по вул. Садовій та вул. Молодіжна

36

Поштове відділення (центр)

прилегла територія по вул. Поштова

37

Поштове відділення № 1

прилегла територія, вул. Енергетиків

38

 Філія Ощадбанку 21/0104

прилегла територія

39

 Філія Ощадбанку 21/0105

прилегла територія

40

Аптека «Добрі ліки»

прилегла територія

41

Аптека «Альфа-фарм»

прилегла територія

42

Центр культури

прилегла територія, пр-кт ім. Леніна (площа)

43

АРСОК «Доломітчик»

прилегла територія, сквер, стадіон

44

Бібліотека для дітей

прилегла територія

45

Гаражний кооператив „Авангард”

територія гаражів та прилегла територія, двір

46

Об’єкти торгівлі, ресторанного господарства та побутових послуг

прилеглі території до торгових будинків і місць

47

ПЧ-112

прилегла територія вул. Садової (від вул. ім. О. Пушкіна до  вул. ім. Б. Хмельницького)

48

 

МВМ

господарчий двір, вул. ім. Леніна (від провул. ім. Ф. Чернишевського до провул. ім. В. Маяковського), провул. ім. В. Маяковського (від вул. Залізничної до вул. ім. Леніна)

49

Свято - Пантелеймонівський Храм

територія двора,  вул. ім. Артема (від провул. ім. В. Маяковського до вул. Поштова)

50

Свято-Казанський Храм

прилегла територія, водовідвідна канава біля храму.

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                               С.В.Гатченко

 

 

 

 

 

                          

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

01.07.2015

Сіверськ

                6/51 -

 

 


 Про   ліквідацію   заборгованості

зі   сплати    орендної    плати    за                                  

користування земельними ділянками

юридичними    особами

 

          Заслухавши інформацію начальника відділу комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради Пшенки О.В. щодо заборгованості зі сплати орендної плати за користування земельними ділянками юридичними особами власниками об’єктів нерухомого майна розташованого на території міста Сіверська, з метою сприяння наповнення прибуткової частини міського бюджету, враховуючи тривалу відсутність реагування з боку боржників та злісне ігнорування з їхнього боку вимог міської ради з приводу ліквідації заборгованості, на підставі статей 12, 125, 126, 141 Земельного Кодексу України, керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

           1. Інформацію начальника відділу комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради Пшенки Олександра Валерійовича щодо заборгованості зі сплати орендної плати власниками об’єктів нерухомого майна розташованого на території міста Сіверська прийняти до відома.

 

           2. Запропонувати орендарям (згідно додатку), якими утворено заборгованість зі сплати орендної плати за користування земельними ділянками, згідно договорів оренди землі, в 15 денний термін ліквідувати заборгованість.

 

           3. Виконкому міської ради (Пшенка), в разі не виконання боржниками пункту 2 цього рішення, звернутися до районної прокуратури із заявою про порушення кримінальних справ з приводу використання земельних ділянок орендарями землі  без своєчасної сплати орендної плати.

 

            4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та екології (Рибачук).

 

Міський голова                                                                                  О.М.Гура

Додаток 

 до рішення міської  ради

 01.07.2015 № 6/51 –

 

 

 

Заборгованість зі сплати орендної плати за користування земельними ділянками юридичними особами, власниками об’єктів нерухомого майна, розташованого на території міста Сіверська

 

 

з/п

Орендар юридична особа

 

Об’єкт

нерухомого майна,

адреса

 

Договір оренди землі

 

Термін оренди земель-

ної ділянки

 

Заборго-

ваність станом на 01.07.2015

(грн.)

1.

Закрите акціонерне товариство «Ізосев»

Об’єкти промислового призначення в межах міста,

вул. ім. О.Пушкіна,

сел. Рудник

30.05.2007,

№ 040714800187

49 років

 

 

 

 

 

 

932562,44

2.

Закрите акціонерне товариство «Ізосев»

Виробничі об’єкти і споруди за межами міста

20.09.2007,

№ 040814800031

49 років

3.

ТОВ «Промвест»

Нежитлові будівлі і споруди цегельного заводу, вул. Партизанська, 1

25.12.2012, б/н

49 років

121356,75

 

 

        

 

Секретар  міської ради                                                             С.В. Гатченко

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

01.07.2015

Сіверськ

                6/51 -

 

 


 Про  затвердження  розпоряджень                                                                                             

 міського  голови за ІІ - й квартал                                                                                 

 2015 р.

 

 

 

         

          Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Затвердити розпорядження  в.о.  міського голови за  ІІ - й  квартал

2015 року:

 

         - з особового складу з  №  26  по № 48 (додаток 1);

 

         - з основної діяльності з № 28 по № 54  (додаток 2);

 

         - про відрядження з № 14  по № 32 (додаток 3).

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                         О.М.Гура

     

 

 

 

 

 

                                                                       

 

Додаток  1

 до рішення міської  ради

 01.07.2015 № 6/51 -

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 міського голови з особового складу

                                              за  ІІ-й квартал 2015 року

 

Дата

                                                                                                                                                                                                

                                   Про що

26

01.04.2015

Про надання частини основної щорічної відпустки (Котинська)

27

01.04.2015 
 

Про встановлення щомісячної надбавки  за вислугу років (Поливода)

28

16.04.2015

Про надання частини основної щорічної відпустки (Міщенко)

29

20.04.2015

Про тимчасове покладання обов’язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

30

23.04.2015

Про звільнення з посади провідного спеціаліста відділу економіки та торгівлі виконкому міської ради (Котинська)

31

27.04.2015

Про покладання обов’язків (Головіна)

32

28.04.2015

Про премію за квітень 2015 р.

33

20.05.2015

Про надання частини основної щорічної відпустки (Мозиловська)

34

21.05.2015

Про надання основної щорічної та додаткової оплачуваної щорічної  відпустки за вислугу років (Поливода)

 35

27.05.2015

Про премію за травень 2015 р.

36

27.05.2015

Про зарахування на стажування (Міщенко)

37

29.05.2015

Про звільнення з посади (Мозиловська)

38

05.06.2015

Про надання основної щорічної та додаткової оплачуваної щорічної відпустки за вислугу років (Шаповалова)

39

05.06.2015

Про надання частини основної щорічної відпустки (Верміяш)

40

08.06.2015

Про прийняття на роботу водія службового автомобіля (Балдін)

41

15.06.2015

Про надання соціальної додаткової оплачуваної відпустки (Косинцева)

42

16.06.2015

Про прийняття на роботу прибиральником службових приміщень (Савенко)

43

16.06.2015

Про прийняття на роботу охоронцем міської ради (Кисіленко)

44

17.06.2015

Про прийняття на роботу охоронцем міської ради (Степанченко)

45

17.06.2015

Про прийняття на посаду завідуючого господарством міської ради (Юрченко)

46

18.06.2015

Про прийняття на роботу охоронцем міської ради (Драголюбов)

47

19.06.2015

Про надання частини основної щорічної  відпустки (Капінус)

48

19.06.2015

Про надання частини основної щорічної  відпустки (Міщенко)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                               С.В.Гатченко                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  2

 до рішення міської  ради

 01.07.2015 № 6/51 -

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови з основної діяльності

за ІІ-й квартал  2015 року

 

Дата

                                      Про що

28

07.04.2015

Про надання права підпису

29

07.04.2015

Про надання основної щорічної відпустки (Драненко)

30

08.04.2015

Про роботу виконкому міської ради у святковий та неробочий дні – 12,13 квітня 2015 р. (Великдень)

31

08.04.2015

Про План заходів щодо наповнення місцевого бюджету, економного та раціонального використання бюджетних коштів міської ради у 2015 р.

32

09.04.2015

Про надання частини основної щорічної відпустки (Вірченко)

33

20.04.2015

Про призначення постійно діючої комісії з придбання та списання матеріальних цінностей

34

21.04.2015

Про стажування

35

29.04.2015

Про перерахування залишків коштів спеціального фонду до загального фонду

36

29.04.2015

Про роботу виконкому міської ради у святкові та неробочі дні 1-4, 9-11 травня 2015 р.(Міжнародний день солідарності трудящих, День Перемоги)

37

05.05.2015

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

37/1

05.05.2015

Про надання відпустки без збереження зарплати (Драненко)

38

07.05.2015

Про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку

39

07.05.2015

Про нагородження Грамотою Сіверської міської ради (Махник)

40

19.05.2015

Про скликання позачергової 50-ї сесії міської ради 6-го скликання

41

22.05.2015

Про скликання позачергової 50-ї сесії міської ради 6-го скликання

42

26.05.2015

Про нагородження Грамотами Сіверської міської ради на честь свята Міжнародного дня захисту дітей

43

27.05.2015

Про роботу виконкому міської ради у святковий та неробочі дні - 31 травня, 1 червня 2015р (Трійця)


 

44

27.05.2015

Про скликання позачергової 50-ї сесії міської ради 6-го скликання

45

27.05.2015

Про нагородження учнів шкіл Грамотами Сіверської міської ради з нагоди проведення міні - футболу

46

04.06.2015

Про нагородження Грамотою Сіверської міської ради (Мозиловська)

47

05.06.2015

Про покладання обов’язків з державної реєстрації актів цивільного стану

48

05.06.2015

Про утворення комісії з питань підготовки та проведення опалювального періоду 2015-2016 рр.

49

11.06.2015

Про стажування

50

16.06.2015

Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст

51

16.06.2015

Про затвердження штатного розпису апарату Сіверської міської ради та її виконавчого  комітету на 2015 рік

52

19.06.2015

Про скликання чергової 51-ї сесії міської ради 6-го скликання

53

19.06.2015

Про надання права підпису

54

23.06.2015

 

 

Про роботу виконкому міської ради у святковий та неробочі дні 28,29 червня 2015 (День Конституції України)

55

26.06.2015

Про преміювання за червень 2015

    

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                               С.В.Гатченко                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                Додаток  3

 до рішення міської  ради

 01.07.2015 № 6/51 -

                                                                                                                                                                                                                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                міського голови про відрядження  за ІІ–й квартал 2015 року

 

 

 

                                                       з № 14     по № 32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар міської  ради                                                              С.В.Гатченко                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

01.07.2015

Сіверськ

                6/51 -

 

 


 Про  план   роботи   міської   ради

 на   ІІ   півріччя   201 року

                                     

 

           Заслухавши інформацію секретаря міської ради Гатченко Світлани Вікторівни про план роботи міської ради на ІІ півріччя 2015 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

           1. Затвердити план роботи міської ради на ІІ півріччя 2015 року (додається).

 

           2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Гатченко С.В. та голів постійних комісій міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

Міський   голова                                                                         О.М. Гура

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                                                                                                                                                                                   Додаток

                                                                                                                                                                                   до рішення міської ради

                                                                                                                                                                                    _______  2015 № ________

 

План роботи Сіверської міської ради|поради|   на IІ півріччя 2015 року

 

п/п

Найменування заходів

Термін

виконання

Відповідальний за підготовку питання

I

Підготовка питань на сесії  міської ради|поради|

 

 

1

Про  виконання міського бюджету м. Сіверська за І півріччя  2015 року

липень

Іващенко Л.Г. – начальник відділу обліку та звітності

2

Питання відведення земельних ділянок

липень

Верміяш В.В. – провідний спеціаліст з питань землекористування та екології

3

Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку міста|поради| за І півріччя 2015 року

серпень

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4

Питання відведення земельних ділянок

серпень

Верміяш В.В. – провідний спеціаліст з питань землекористування та екології

5

Питання відведення земельних ділянок      

вересень

Верміяш В.В. – провідний спеціаліст з питань землекористування та екології

6

Про виконання бюджету м. Сіверська за 9 місяців 2015 року

жовтень

Іващенко Л.Г. – начальник відділу обліку та звітності

7

Питання відведення земельних ділянок      

жовтень

Верміяш В.В. – провідний спеціаліст з питань землекористування та екології

ІІ

Засідання постійних комісій міської ради

 

 

 

Постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, сприянню підприємницькій діяльності

 

 

1

Про  виконання міського бюджету м. Сіверська за І півріччя  2015 року

липень

Іващенко Л.Г. – начальник відділу обліку та звітності

2

Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку міста|поради| за І півріччя 2015 року

серпень

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

3

Про підготовку навчальних закладів міста до нового навчального року

серпень

(виконком)

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4

Про організацію харчування в учбових та дошкільних закладах міста

вересень

(виконком)

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5

Про виконання бюджету м. Сіверська за 9 місяців 2015 року

 

жовтень

Іващенко Л.Г. – начальник відділу обліку та звітності

 

Постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку

 

 

1

Про  виконання міського бюджету м. Сіверська за І півріччя 2015 року

липень

Іващенко Л.Г. – начальник відділу обліку та звітності

2

Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку міста|поради| за І півріччя 2015 року

серпень

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

3

Про роботу щодо підготовки до нового опалювального періоду 2014 – 2015 рр

вересень

(виконком)

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4

Про виконання бюджету м. Сіверська за 9 місяців 2014 року

жовтень

Іващенко Л.Г. – начальник відділу обліку та звітності

 

Постійної комісії з питань законності, депутатської

діяльності, зв’язків з громадськістю та захисту прав громадян

 

 

1

Про  виконання міського бюджету м. Сіверська за І півріччя 2015 року

липень

Іващенко Л.Г. – начальник відділу обліку та звітності

2

Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку міста|поради| за І півріччя 2015 року

серпень

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

3

Про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян в міській раді, на підприємствах, організаціях та установах міста за І півріччя 2015 року

серпень (виконком)

Поливода Л.В. – керуюча справами виконкому міської ради

4

Про виконання бюджету м. Сіверська за 9 місяців 20145 року

жовтень

Іващенко Л.Г. – начальник відділу обліку та звітності

 

Постійної комісії з питань землекористування та екології

 

 

1

Про  виконання міського бюджету м. Сіверська за І півріччя  2015 року

липень

Іващенко Л.Г. – начальник відділу обліку та звітності


 

2

Питання відведення земельних ділянок

липень

Верміяш В.В. – провідний спеціаліст з питань землекористування та екології

3

Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку міста|поради| за І півріччя 2015 року

серпень

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4

Питання відведення земельних ділянок

серпень

Верміяш В.В. – провідний спеціаліст з питань землекористування та екології

5

Питання відведення земельних ділянок      

вересень

Верміяш В.В. – провідний спеціаліст з питань землекористування та екології

6

Про виконання бюджету м. Сіверська за 9 місяців 2015 року

 

жовтень

Іващенко Л.Г. – начальник відділу обліку та звітності

7

Питання відведення земельних ділянок      

жовтень

Верміяш В.В. – провідний спеціаліст з питань землекористування та екології

 

Постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молодіжної політики, сім'ї, фізкультури та спорту

 

 

1

Про  виконання міського бюджету м. Сіверська за І півріччя  2015 року

липень

Іващенко Л.Г. – начальник відділу обліку та звітності

2

Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку міста|поради| за І півріччя 2015 року

серпень

Іващенко Л.Г. – начальник відділу обліку та звітності

3

Про підготовку навчальних закладів міста до нового навчального року

серпень

(виконком)

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4

Про організацію харчування в учбових та дошкільних закладах міста

вересень

(виконком)

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5

Про виконання бюджету м. Сіверська за 9 місяців 2015 року

жовтень

Іващенко Л.Г. – начальник відділу обліку та звітності

IIІ

Організаційно - масова робота

 

 

1

Проведення зустрічей:

·         з представниками засобів масової інформації;

·         з|із| представниками органів самоорганізації населення.

щокварталу

Гатченко С.В.  – секретар міської ради

Заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради|поради|

2

Участь в проведенні святкових заходів, присвячених  державним і професійним святам

протягом півріччя

Гатченко С.В.  – секретар міської ради

Заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради|поради|

1V.

Навчання  представників органів місцевого самоврядування|самоуправління|

 

 

1

З депутатами міської ради

вересень

 

Гатченко С.В.  – секретар міської ради

2

З|із| головами і секретарями постійних комісій    міської ради|поради|

жовтень

 

Гатченко С.В.  – секретар міської ради

|поради|

3

З|із| представниками органів  самоорганізації населення

вересень

 

Гатченко С.В.  – секретар міської ради

Заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради |поради|

V.

Забезпечення діяльності міської ради|поради|

 

 

1

Організаційне забезпечення:

 

 

 

·         підготовка засідань сесій  міської ради|поради|, засідань постійних комісій

протягом півріччя

Гатченко С.В.  – секретар міської ради

 

·         здійснення контролю за ходом виконання рішень|розв'язань,вирішень,розв'язувань| міської ради|поради| і його виконавських органів

протягом півріччя

Гатченко С.В.  – секретар міської ради |поради|

Голови постійних комісій міської ради|поради||поради|

 

  • надання|виявлення| допомоги депутатам у виконанні депутатських повноважень

протягом півріччя

Гатченко С.В.  – секретар міської ради

Керівники і спеціалісти |спеціалісти| відділів виконкому міської ради|поради|

2

Правове забезпечення

 

 

 

·         організація інформування депутатів міської ради|поради| про нове законодавство

протягом півріччя

Левицька Г.Л.- начальник відділу соціально – правової політики

 

·         надання|виявлення| консультаційної допомоги депутатам міської ради|поради|

протягом півріччя

Гатченко С.В.  – секретар міської ради

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                                                                             С.В.Гатченко

 


 


УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

01.07.2015

Сіверськ

                6/51 -

 

 

 

 Про   преміювання

 

          З метою стимулювання праці, відповідно до пункту 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006  № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», згідно  рішення міської ради від 27.12.2012 № 6/24-399 «Про затвердження Положення про умови оплати праці працівників Сіверської міської ради та її виконавчого комітету»,  керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                               

ВИРІШИЛА:

 

1.      Преміювати міського голову Гуру Олександра Миколайовича

за результатами роботи і  фактично відпрацьований час: 

 

- за червень 2015 року у розмірі 10 % посадового окладу.

 

2.      Преміювати секретаря міської ради Гатченко Світлану Вікторівну за

результатами роботи і  фактично відпрацьований час:     

 

          - за червень 2015 року у розмірі 10 % посадового окладу.

 

3.      Преміювати керуючого справами виконкому міської ради Поливоду

Любов Василівну за результатами роботи і  фактично відпрацьований час:

 

- за червень 2015 року у розмірі 10 % посадового окладу.

 

4.      Відділу з питань обліку та звітності виконкому міської ради

(Іващенко) виплатити премії за рахунок фонду преміювання та економії фонду оплати праці в межах лімітних асигнувань, передбачених кошторисом витрат на 2014 - 2015 роки.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічної політики, бюджету, фінансів, сприянню підприємницькій діяльності (Фесенко).

 

 

 

Міський   голова                                                                                О.М. Гура


 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...