27.05.2014

 ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ,

що виносяться на розгляд засідання  виконкому

Сіверської  міської  ради  27.05.2014

 

 

1.Про літнє оздоровлення дітей в місті

   ДОПОВІДАЧ: Жердій Л.Ю. – заступник міського голови

2.Про роботу щодо бездоглядності неповнолітніх в літній період

   ДОПОВІДАЧ: Жердій Л.Ю.

 

3.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в м. Сіверську

   СМСКП

   ДОПОВІДАЧ: Масюженко В.А. – заступник міського голови

4.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в м. Сіверську

   Демковій Р.В.

   ДОПОВІДАЧ: Масюженко В.А.

5.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в  м. Сіверську

   Нескоромному М.В.

   ДОПОВІДАЧ:Масюженко В.А.

6.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в  м. Сіверську

   Овчаренку М.А.

   ДОПОВІДАЧ: Масюженко В.А.

7.Про постановку на квартирний облік при виконкомі міської ради

   Дідушенко Н.А.

   ДОПОВІДАЧ: Масюженко В.А.

8.Про зняття з облікових даних домоволодіння по вул. Павлова, 111

   м. Сіверська

   ДОПОВІДАЧ: Масюженко В.А.

 

9.Про встановлення режиму роботи відділу в магазині  «Вікторія» по

     вул. Молодіжній,  буд. 4  ФОП  Волокітіна Ю.В. 

    ДОПОВІДАЧ: Капінус Н.В.– начальник відділу економіки та торгівлі

 

10.Про внесення змін до рішення виконкому від 22.04.2014 № 58«Про

    весінньо - літню торгівлю» 

    ДОПОВІДАЧ: Капінус Н.В.

                                                          

 

 

 

 

Керуючий справами виконкому                                              Л.В.Поливода

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

27.05.2014

Сіверськ

№ 61

 

       
   
 

 

 

 Про літнє оздоровлення дітей в

 місті

 

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Жердій Л.Ю. про літнє оздоровлення дітей в місті,з метою активізації літнього оздоровлення дітей міста Сіверська, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Жердій Людмили Юріївни про літнє оздоровлення дітей в місті прийняти до відома.

 

2.  Рекомендувати директорам:  ЗОШ  № 1 Подоляк Тетяні Сергіївні, ЗОШ № 2 Череповській Людмилі Іванівні, ЗОШ № 3 Малині Ларисі Володимирівні, професійного ліцею Стиранцю Володимиру Івановичу, Артемівського районного Центру дитячої та юнацької творчості  Самковій Ніні Вікторівні забезпечити оздоровлення та відпочинок дітей, враховуючи при цьому першочергову потребу  в оздоровленні та відпочинку дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки.

 

3.  Зобов’язати завідувачів дошкільних навчальних закладів: «Сонечко»  Нечепуренко Таїсію Юхимівну, «Світлячок» Пипенко Світлану Миколаївну, «Золота рибка» Петренко Олену Іванівну, «Червона гвоздика» Савченко Олену Вячеславівну вжити дієвих заходів щодо організації та проведення літнього оздоровлення дітей.

 

4.  Відділу з питань обліку та звітності виконкому міської ради (Іващенко) клопотати перед міською радою про збільшення коштів на харчування у дошкільних навчальних закладах під час літнього оздоровлення дітей на 0,5 грн. з місцевого бюджету з розрахунку на одну дитину.

 

5.  Відділу соціальної та правової політики виконкому міської ради (Головіна) висвітлювати хід підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді  влітку 2014 року на сайті Сіверської міської ради.

 

6.  Контроль за виконанням  даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жердій Людмилу Юріївну.

 

 

 

 

 

 

 

В. о. міського голови                                                                  С.В. Гатченко

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

27.05.2014

Сіверськ

№ 62

 

       
   
 

 

 

 Про роботу щодо запобігання

 бездоглядності неповнолітніх в

 літній період

 

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчої ради Жердій Л.Ю. про роботу щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх в літній період (додається),  керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1.Інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жердій Людмили Юріївни про роботу щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх  в літній період прийняти до відома.

2. Рекомендувати:

 

  2.1. Директорам: ЗОШ № 1 Подоляк Тетяні Сергіївні, ЗОШ № 2

Череповській Людмилі Іванівні, ЗОШ № 3 Малині Ларисі Володимирівні, професійного ліцею Стиранцю Володимиру Івановичу:

 

         2.1.1. Організувати оздоровлення та зайнятість під час літніх канікул дітей з неблагополучних сімей та учнів, які знаходяться на обліку.

 

         2.1.2. Забезпечити під час літніх канікул систематичний контроль за умовами виховання і утримання дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, схильних до протиправних дій, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

 

        2.1.3. Провести із дітьми, які схильні до скоєння правопорушень та злочинів, профілактичні заходи (бесіди, міні-лекції, тренінгові заняття, екскурсії тощо).

 

         2.1.4. Проаналізувати якість інформаційно - освітньої роботи навчального закладу з питань запобігання вживанню учнями пива, слабоалкогольних напоїв, наркотичних засобів, психотропних речовин, як важливих чинників зростання злочинності та вжити додаткових заходів.

 

         2.1.5. Вжити заходи своєчасного виявлення кризи  в сім’ї, що може обумовити в подальшому безпритульність та бездоглядність дитини, обліку дітей, проведення соціального інспектування родини та соціального супроводу.

 

         2.2. Директорам: Артемівського районного центру дитячої та юнацької творчості Самковій Ніні Вікторівні, Центру культури Драненко Любові Іванівні, Артемівського районного спортивно - оздоровчого комплексу «Доломітник» Лабі Олександру Володимировичу організувати проведення культурно - масових заходів, конкурсів та концертів, фестивалів дитячої творчості, вистав, спортивних змагань.

 

         2.3. Начальнику міського відділу міліції Артемівського РВ ГУ МВС України в Донецькій області Борщову Андрію Леонідовичу:

 

         2.3.1. Продовжити роботу по виявленню і прийняттю відповідних мір до осіб, які не виконують обов’язків по вихованню своїх дітей і спонукають їх до злочинної діяльності, пияцтва, наркоманії.

 

         2.3.2. Забезпечити своєчасне повідомлення виконкому міської ради (Жердій) про виявлення сімей, у яких виявлені факти жорсткого поводження батьків з дітьми.

 

         2.4. В.о. завідувача Сіверської амбулаторії Трубачовій Аллі Миколаївні забезпечити своєчасне повідомлення виконкому міської ради (Жердій) щодо виникнення несприятливих умов для перебування дітей в сім’ях.

 

         3. Відділу соціальної та правової політики виконкому міської ради (Головіна) щомісячно проводити обстеження житлово-побутових умов проживання дітей з неблагополучних сімей, що перебувають на обліку.

 

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жердій Л.Ю.

 

 

 

В. о. міського голови                                                                 С.В. Гатченко

 

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

27.05.2014

Сіверськ

№ 67

 

       
   
 

 

 

 Про постановку на квартирний

 облік при виконкомі міської

 ради  Дідушенко Н.А.

 

 

         Розглянувши заяву Дідушенко Н.А. про постановку на квартирний облік при виконкомі Сіверської міської ради, на підставі статей 15, 34, 36, 45 Житлового кодексу України, пунктів 3, 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та надання житлових приміщень в Україні, враховуючи протокол житлової комісії при виконкомі міської ради  від  14.05.2014 № 4 та надані документи (додаються), керуючись пунктом 7 підпункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         Відділу комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради (Пшенка) поставити на квартирний облік при виконкомі міської ради до  першочергової черги  на одержання житла Дідушенко Наталю Анатоліївну, 1965 року народження та членів її сім’ї:

 

         - Дідушенко Олександр Григорович, 25.02.1999 р.н. – син.

          

 

 

 

В.о. міського голови                                                                 С.В. Гатченко

 

 

 

 

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

27.05.2014

Сіверськ

№ 69

 

 

 Про встановлення режиму роботи

 відділу в магазині  «Вікторія» по

 вул. Молодіжній,   буд. 4  ФОП 

 Волокітіна Ю.В.

 

          Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Волокітіна Ю.В., який мешкає в с. Переїзне Артемівського району, вул. Вокзальна, буд.11, кв. 5, про погодження режиму роботи відділу в магазині «Вікторія» з реалізації   канцтоварів,   розташованого по вул. Молодіжній, буд.4, на підставі статті 5 Закону України «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 «Про затвердження Порядку провадження торгівельної діяльності  та правил торгівельного обслуговування населення», враховуючи  Положення «Про порядок встановлення за погодженням з власниками  режиму роботи підприємств, установ та організацій сфери  обслуговування, незалежно від форм власності, розташованих на території м. Сіверська», керуючись статтею 30 Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування  в Україні»,  виконком  міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         Встановити, за погодженням з   фізичною особою - підприємцем Волокітіним Юрієм Володимировичем, режим роботи відділу в магазині «Вікторія» з реалізації канцтоварів, розташованого по вулиці Молодіжній, буд. 4:  з 8.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 14.00, без вихідних днів.

 

 

 

 

В.о. міського голови                                                                     С.В.Гатченко

 

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

27.05.2014

Сіверськ

№ 63

 Про надання дозволу на видалення

 зелених насаджень в м. Сіверську

 СМСКП

 

Розглянувши заяви мешканців міста Сіверська: Удовенко  К.Д.  від  14.05.2014,  Лемішка  Т.Н.  від  15.05.2014   та  заяви  директора  Артемівського районного  спортивно-оздоровчого  комплексу  «Доломітчик»   Лаби  А.В.  від  30.04.2014, завідуючої   дошкільного  навчального  закладу  «Червона  гвоздика»  Савченко  О.В.  від  30.04.2014    про   надання  дозволу  на  видалення  аварійно-небезпечних   зелених  насаджень,  враховуючи   акти   комісії     з    питань   обстеження    зелених   насаджень  в  м. Сіверську   від: 14.05.2014 , 15.05.2014, 05.05.2014 , 13.05.2014,  керуючись  статтею  30  Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», виконком міської  ради

 

ВИРІШИВ:

 

        1. Надати  дозвіл  Сіверському  міському  спеціалізованому   комунальному  підприємству   ( Рязанцев )  на  видалення аварійно-небезпечних  зелених  насаджень у кількості 21 шт. згідно  актів  обстеження  (додаються):

        -  вул. ім. О. Суворова, 25    - 2 шт.( липа, клен );

        -  провулок Безіменний  -  7 шт. ( тополь );

        -  проспект  ім. Леніна, 6   - 10 шт. (1  акація, 4 в’яза, 5  тополь );

        -  вул. Садова, 36  -  2 шт.  ( тополь ).

       2. Видалення аварійно-небезпечних дерев проводити на підставі ордеру.

 

       3.Техніку  безпеки  при  виконанні  робіт  по  видаленню  дерев  покласти  на   Сіверське  МСКП  ( Рязанцев ).

       4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Масюженка Василя Анатолійовича.

 

В.о. міського голови                                                                  С.В. Гатченко

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

27.05.2014

Сіверськ

№ 68

 

       
   
 

 

 

 Про зняття з облікових даних 

домоволодіння по вул. Павлова,111

м. Сіверська

 

         Розглянувши заяву Перепелиці Т.А. від 17.04.2014  щодо зняття з державного обліку домоволодіння  по вул. Павлова, 111 м. Сіверська, яке належить  на праві приватної власності її сину Перепелиці В.Є. померлому 28.09.2007 (родичі,  які могли б успадкувати домоволодіння – відсутні), враховуючи акт обстеження даної будівлі від 12.05.2014 та надані документи (додаються), на підставі статей 25, 346, 349 Цивільного Кодексу України, пункту 39 Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обстежень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 № 303, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Затвердити акт обстеження домоволодіння, розташованого по вул. Павлова, 111,  м. Сіверська на предмет зняття його з облікових даних.

                                                                       

         2. Рекомендувати бюро технічної інвентаризації м. Артемівська (Атаманченко) та реєстраційній службі Артемівського міськрайонного управління юстиції (Букрей) зняти з державного обліку домоволодіння, розташованого по вул. Павлова, 111,  м. Сіверська, яке належить померлому Перепелиці Володимиру Євгеновичу на праві приватної власності.

 

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Масюженка Василя Анатолійовича.

    

 

В.о. міського голови                                                                  С.В. Гатченко 

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

27.05.2014

Сіверськ

№ 64

 

       
   
 

 

 

 Про надання дозволу на видалення

 зелених насаджень в м. Сіверську

 Демковій Р.В.

 

Розглянувши  заяву Демкової Р.І. від 28.04.2014  про надання дозволу на видалення аварійно-небезпечного дерева по вул.. Поштовій, 1,  враховуючи акт комісії з питань обстеження зелених насаджень в м. Сіверську від 30.04.2014, керуючись статтею  30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

        1. Надати дозвіл Демковій Раїсі Іванівні на видалення аварійно-небезпечного дерева  в кількості 1 шт. ( тополя ) по вул. Поштовій, 1 згідно акту обстеження (додається).

 

        2. Видалення аварійно-небезпечних дерев проводити на підставі ордеру.

 

        3. Техніку  безпеки при  виконанні  робіт  по  видаленню  дерев покласти на  Демкову Р. І.

 

        4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Масюженка Василя Анатолійовича.

 

 

 

 

В.о. міського голови                                                                  С.В. Гатченко

 

 

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

27.05.2014

Сіверськ

№ 65

 

 

       
   
 

 

 

 Про надання дозволу на видалення

 зелених насаджень в  м. Сіверську

 Нескоромному М.В.

 

Розглянувши   заяву  Нескоромного М.В. від 22.05.2014, який мешкає по  вулиці  ім. Артема, буд. 21 а про надання дозволу на видалення аварійно-небезпечних  насаджень за вищевказаною адресою, враховуючи акт комісії з питань обстеження зелених насаджень в м. Сіверську від 22.05.2014, керуючись статтею  30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Надати  дозвіл Нескромному   Михайлу   Віталійовичу   на видалення аварійно-небезпечних зелених насаджень  в кількості  2  шт. ( 1  верба  та  1  клен ) по вул. ім. Артема, 21а м. Сіверська згідно акту обстеження (додається).

        

         2. Видалення аварійно-небезпечних дерев проводити на підставі ордеру.

 

         3. Техніку  безпеки при  виконанні  робіт  по  видаленню  дерев покласти на  Нескромного  М. В.

 

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Масюженка Василя Анатолійовича.

 

 

 

 

В.о. міського голови                                                                  С.В. Гатченко

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

27.05.2014

Сіверськ

№ 66

 

 

       
   
 

 

 

  Про надання дозволу на видалення

 зелених насаджень в  м. Сіверську

 Овчаренку М.А.

 

Розглянувши заяву Овчаренка М.А. від 22.05.2014, який мешкає по вулиці  ім.  Г. Котовського, буд. 70  про надання  дозволу  на  видалення аварійно-небезпечного насадження на перехресті  вул. ім. Г. Котовського  та  провул. Радянський, враховуючи акт комісії з питань обстеження зелених насаджень в м. Сіверську від 22.05.2014, керуючись статтею  30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Надати  дозвіл Овчаренку   Михайлу   Анатолійовичу на  видалення   аварійно-небезпечного зеленого  насадження в  кількості  1  шт. ( тополя ) на перехресті  вул. ім. Г. Котовського  та  провулку Радянський згідно акту обстеження (додається).

 

         2. Видалення аварійно-небезпечного дерева проводити на підставі ордеру.

 

         3. Техніку  безпеки при  виконанні  роботи  по  видаленню  дерева покласти на  Овчаренка  М. А.

 

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Масюженка Василя Анатолійовича.

 

 

 

В.о. міського голови                                                                  С.В. Гатченко

 

1\clip_image001.emz" o:title=""/>

УКРАЇНА

СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

АРТЕМІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

27.05.2014

Сіверськ

№ 70

 

 

       
   
 

 

 

 Про внесення змін до рішення

 виконкому від 22.04.2014 № 58

 «Про   весінньо - літню торгівлю» 

 

 

          Заслухавши інформацію начальника відділу економіки та торгівлі виконкому міської ради Капінус Н.В.  про внесення змін до рішення виконкому від 22.04.2014 № 58 «Про   весінньо - літню торгівлю», враховуючи службову записку  з даного питання (додається), керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

          Внести  до рішення виконкому міської ради  від 22.04.2014 № 58  «Про весінньо - літню торгівлю»  такі зміни:

 

           - пункт 1 після слів «провулку Заводському» доповнити словом  «Приозерному».

 

 

 

 

В.о. міського голови                                                            С.В.Гатченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...