Горячі новини
10.10.2017

Количество просмотров: 495

 

Про роботу у сфері житлово-комунального господарства

                                                                                 

         В вересні місяці 2017 року в м. Сіверську розпочаті роботи з ямкового ремонту автомобільних доріг комунальної власності. На вулицях Центральна, Поштова, Залізнична, Мирна, Бахмутська проведено роботи з підготовки дорожнього покриття до ремонту, а саме фрезерування та очищення ямок. І вже розпочаті роботи з укладання асфальтної суміші. На сьогодні роботи з ямкового ремонту ведуться на вулицях Центральна, Поштова, Залізнична завершені. Підготовка до ремонту проводиться по вул. Північній.

         До кінця року заплановано виконати ямковий ремонт  на вулицях  Суворова, Садова, Молодіжна, Енергетиків, Зоряна, Доломітників, Пушкіна, Ювілейна, пр-т Миру, Сосюри, М.Закаряна, Б Хмельницького, Тімірязєва, Журби, К.Білостоцького, провул. Дружби.    

         Також з серпня місяця поточного року в м. Сіверську ведуться роботи з реконструкції мереж зовнішнього освітлення вулиць м. Сіверська (підрядник ТОВ «Міськсвітло» м. Бахмут). Вулиці, що охоплені даними роботами: Садова, Молодіжна, Суворова, Пушкіна, Гоголя, Енергетиків, Дачна, Шосейна, Колесникова, Донецька, Партизанська, Слобожанська, Травнева, З. Космодем’янської, Ломоносова, Поштова, Північна, Мічуріна, Західна, 40-років Перемоги, Теплична, Сосюри, Зоряна, Доломітників, І.Франка, тупік Дачний, провул. Квітковий, Забахмутський, Приозерний, Чернишевського,Заводський, Дружби. На даний час роботи з монтажу мереж на завершальному етапі.  Вже встановлено 314 нових світильників та прокладено кабель. На сьогодні ведуться роботи з встановлення приладів обліку використаної електроенергії. Після завершення робіт зовнішнім освітленням буде охоплено всі вулиці міста.

         За допомогою благодійного фонду ADRA, яким надано покрівельний матеріал на капітальний ремонт м’яких покрівель багатоквартирних будинків по вул. Доломітників, 19, вул. Садова, 57, вул. Енергетиків, 28 та дитячого садку «Червона гвоздика», вже виконано капітальний ремонт будинків по вул. Доломітників, 19 та вул. Садовій, 57. Роботи виконуються силами обслуговуючого підприємства ПП «Донжилсервіс» та Сіверським МСКП. Також ними буде здійснено ремонт даху по вул. Енергетиків, 28. На ремонт даху ДНЗ «Червона гвоздика» районною радою виділено кошти в розмірі 152 тис.грн., за які спеціалізованим підприємством буде виконано ремонті роботи.

         Також за допомогою благодійного фонду наразі виконуються капітальні ремонти покрівель з шиферним покриттям багатоквартирних будинків по вул. Садова, 38, Суворова, 13, 19.

         Не обділено увагою і санітарне утримання міста. Не дивлячись на відсутність мусоровозу, збір та вивезення побутових відходів як з приватного сектору, так і з житлового фонду міста продовжуються.

 

                                                                                                                Відділ ЖКГ, благоустрою

                                                                                 та розвитку інфраструктури» все новости

 Надрукувати
Гарячі новини
Усі новини
         14 листопада 2017 року в Сіверській міській раді проведено...
    РОЗКЛАД  руху  маршрутного таксі  з 07.11.2017 дивіться також...